Jump to content
DioramaTürkiye

American Gods dizisinden yeni fragman yayınlandı.

Önerilen İletiler

Bu yılın en heyecan dizileri arasında yer alan American Gods'tan yeni fragman yayınlandı. Neil Gaiman'ın çok satan kitabından uyarlanan dizi eski ve yeni tanrılarının savaşını anlatıyor.

giphy.gif

Fantastik edebiyatın usta isimlerinden Neil Gaiman'ın sevilen kitabı American Gods (Amerikan Tanrıları) dizi oluyor. Spartacus, Da Vinci's Demons ve Black Sails gibi başarılı dizileri ile tanınan Starz kanalının hazırladığı American Gods dizisi önümüzdeki ay izleyiciler ile buluşacak. Bu yılın en heyecan verici dizileri arasında yer alan American Gods için meraklı bekleyiş sürerken, diziden yeni bir fragman yayınlandı.

tumblr_oavrnkFED01vzi3zbo1_500.gif

Gaiman'ın Hugo ve Nebula ödüllü çok satan romanından uyarlanan American Gods, mitolojilerden tanıdığımız eski tanrılar ile Amerikan kültürünün yarattığı yeni tanrıları karşı karşıya getiriyor. Hapisten çıktığı gün Mr. Wednesday adında gizemli bir adam ile tanışan Shadow, bir anda kendisini hiç bilmediği bir dünyada, yaklaşan bir savaşın ortasında buluyor. Hannibal ve Pushing Daisies gibi başarılı dizilerin yaratıcısı olan Bryan Fuller ve Michael Green'in senaryosunu yazdığı dizinin başrollerinde Ricky Whittle, Ian McShane, Emily Browning, Pablo Schreiber, Yetide Badaki, Bruce Langley, Crispin Glover, Orlando Jones, Gillian Anderson, Kristen Chenoweth, Jonathan Tucker, Cloris Leachman ve Peter Stormare yer alıyor. American Gods, 30 Nisan'da yayınlanmaya başlayacak.

 

Alıntı

 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş


Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×