Jump to content
Nymxi

Araniza yeni katildim

Önerilen İletiler

Böyle bir sitenin varligindan bile haberim yoktu. 2 gundur inceliyorum siteyi cok faydali bilgilere ulasma firsatim oldu. Bilgi alisverisi mukemmel. Site uyeleri hepsi birbirinden iyi insana benziyor. Bende 1 ay once diorama'ya merak salmis bulunmaktayim. Bu siteye uye olmaktanda keyif aliyorum. Ilk yaptigim dioramayi sizinle paylasmak istedim. Olumlu veya olumsuz butun yorumlariniz benim icin cok degerli. Cunku kendimi gelistirecegime inaniyorum. 

Simdiden hepinize cok tesekkur ediyorum.

IMG-20210930-WA0001.jpeg

20210930_141215.jpg

20210930_141248.jpg

20210930_153747.jpg

20210930_153813.jpg

20210930_153827.jpg

20210930_153900.jpg

  • Like 1

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldiniz :) 

Ellerinize sağlık, başlangıçta dahi incelikli ve özenli bir iş çıkarmışsınız ortaya. Kapılar, menteşeler, eskilik ve yıpranmışlık hissi, taş duvar, sokak lambası... İlk işlerde görmeye alışık olmadığım ölçüde başarılı bir usulünüz olduğunu söylemek isterim. Kutlarım, daha nice etkileyici işler yapacağınızdan şüphe yok. Umarım yakında başka işlerinizi görme fırsatımız da olur. Ben kendi adıma bir işi yalnızca gerçekçi oranlar, detaylar ve malzeme çeşitliliği gibi yalnızca kuru teknik yönleriyle incelemekten ziyade oluşturulan kompozisyon, yerleştirilen objelerin konum ve durumları, anlatılan olası hikaye ve sanatçının estetik kaygıları ile bir bütün olarak incelemekten keyif alan ve dioramaya bu bakışla değer veren biriyim. Teknik kusurları telafi etmek çok da zor değildir. Ruhunuzun bir parçasına ışık tutan bu işinizi görmekten çok memnun oldum.

Paylaştıkça, pay aldıkça, gördükçe ve gösterdikçe gelişip derinleşen bir alan aynı zamanda diorama. Ben bu anlamda görmeye çok önem veriyorum. Sanatçının iç dünyasını görme ve yorumlama fırsatı vermesi bakımından da oldukça kıymetli. Yeni başlangıç yapmış olmanızdan size motivasyonunuzu kıracak her tür düşünceden uzak kalmanızı ve yapmak istediklerinizin sınırlarının yalnızca siz olduğunu hatırlatmak isterim. Yapılması istenen şeyin tek bir formülü olmadığından çok zengin ve icracıyı yaratıcı kimliğini ortaya çıkarmaya iten çok keyifli bir alan :) 

Sizi burada görmek ve paylaşımlarınıza devam edeceğinizi bilmek çok güzel. Yeni işlerinizde de görüşmek üzere! Sanatınıza sağlık.

 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.


Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×