Jump to content
echtsasori

Herkese Selamlar

Önerilen İletiler

Merhabalar. 

Adım Cüneyt. 2005 yılından beri Profosyenel anlamda modelcilikle uğraşıyorum. Son 5 yıldır Kendi markam olan SMW Diorama adı altında özellikle 1/35 Diorama malzemeleri üretiyorum. Bunun haricinde Sipariş üzerine Mimari maketler özellikle Modern Jet Uçakları ve bilimum modeller yapıyorum. Maksadım burada satış vs yapmak değil. Siteyi yeni keşvettim. Katılım göstermek ve yardımcı olabileceğim model severlerle bilgi paylaşımında bulunmaktır.

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

echtsasori, 11 saat önce yazdı:

Merhabalar. 

Adım Cüneyt. 2005 yılından beri Profosyenel anlamda modelcilikle uğraşıyorum. Son 5 yıldır Kendi markam olan SMW Diorama adı altında özellikle 1/35 Diorama malzemeleri üretiyorum. Bunun haricinde Sipariş üzerine Mimari maketler özellikle Modern Jet Uçakları ve bilimum modeller yapıyorum. Maksadım burada satış vs yapmak değil. Siteyi yeni keşvettim. Katılım göstermek ve yardımcı olabileceğim model severlerle bilgi paylaşımında bulunmaktır.

Aramıza hoş geldiniz Cüneyt bey. :)  Satış da yapabilirsiniz bunun için bölümümüz var forum da. :) 

Çalışmalarınızı paylaşmanızı dört gözle bekliyoruz. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.