Jump to content
DioramaTürkiye

Çalı - Nasıl yapılır ?

Önerilen İletiler



Ankarada Suluhan adında hobicilerin malzeme bulabileceği güzel bir yer var geçenlerde oraya gittim ve sorduğım zımbırtıyı almak istedim (ki orada görürümde -ahanda işte bu derim ümidiyle:)  ) maalesef göremedim göremediğim gibi tarifte edemedim :))))

Bilgi için teşekkür ederim @Bay-T

  • Like 1

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar eskiden metal su borularının su kaçırmasın diye etrafına keten sararlardı, ben bir nalburdan biraz temin ettim, fakat uygulama noktasına geçemedim. bu ketenler çalı yapımına gayet uygun. fikir olarak önerebilirim.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
8 saat önce, mcan yazdı:

Asıl ürünün adı sıkıştırılmış hindistancevizi lifiymiş :)) nerden nereye. Küçük bir fikir insanı nerelere götürüyor :)

http://urun.n11.com/toprak/genta-sikistirilmis-hindistan-cevizi-cocopeat-torfu-10-lt-P133657623?cid=604001&gclid=CKal4-HnoNMCFRQTGwod7RMD5w&gclsrc=aw.ds

 

Artık biliyoruz o zaman isimide çok garipmiş xD

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×