Jump to content
mrkalkavan

Ziya onur Kalkavan

Önerilen İletiler

Merhaba ben gruba yeni katıldım.40 yaşındayım...Biraz kafa dinlendirmek, biraz vakit değerlendirmek, biraz da farklı hobiler arayışında olmam sebebi ile maket ve diorama konusuna merak sardım.El becerdin idare eder seviyede ancak boyama konusunda biraz yeteneksizim....

Başlangıç kitleri ile başlayıp yavaş yavaş ilerlemeyi düşünüyorum...

Daha hiçbir malzemem yok...Öncelikle ihtiyaçlarını belirleyip onları temin etmekle başlayacağım...

Umarım uzun soluklu bir hobi olur benim için...

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mrkalkavan, 23 saat önce yazdı:

Merhaba ben gruba yeni katıldım.40 yaşındayım...Biraz kafa dinlendirmek, biraz vakit değerlendirmek, biraz da farklı hobiler arayışında olmam sebebi ile maket ve diorama konusuna merak sardım.El becerdin idare eder seviyede ancak boyama konusunda biraz yeteneksizim....

Başlangıç kitleri ile başlayıp yavaş yavaş ilerlemeyi düşünüyorum...

Daha hiçbir malzemem yok...Öncelikle ihtiyaçlarını belirleyip onları temin etmekle başlayacağım...

Umarım uzun soluklu bir hobi olur benim için...

Ziya bey selamlar :) Aramıza hoş geldiniz. Hobinin en güzel dönemlerinde yaş anlamında başlıyor olmanız tanışıyor olamanız bu uğraş ile mutluluk verici olsa gerek. Forum'da bir çok örnek ve başlıklar mevcut her birini inceleyenilirsiniz hazır kitler ile boyama tekniklerinizi geliştirebilir zamanla her şeyi sıfır dan yapacak kıvama geleceksinizdir. Tek önemli nokta minik bir el becerisi ve hayal dünyanızın verimliliği :) Gerisi geliyor zaten.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.