Jump to content
Fms

Devam eden ve bitmiş gibi olan çalışmalar.

Önerilen İletiler

Fms, 2 saat önce yazdı:

Sanırım yanlış yere açtım konuyu. 

Sorun yok ben düzenledim :) 2 Çalışma harika olmuş köşe duvar yüksek olan.

Ve ev kısmına bitişik duvar kısmı alçak yerleşim olan.

Devamının gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum . :) 

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim düzenleme için. Bir türlü bitiremiyorum. Ordan oraya zipliyorum. Belli bir program dahilinde gitmek lazım yoksa hiçbiri bitmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fms, 22 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim düzenleme için. Bir türlü bitiremiyorum. Ordan oraya zipliyorum. Belli bir program dahilinde gitmek lazım yoksa hiçbiri bitmez.

1. karedeki kısıma davem edin en başarılı çalışma o gibi geldi gözüme şuan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Üstad 1. Kare dediğiniz yuvarlak camlı arap sokağı tarzında yaptığım çalışmayı kastediyorsunuz sanırım,  değil mi?. Eger oysa devam eden çalışma o su anda.

Bir de diorama ufak bir alanda çok konuyu dağıtmadan yapılanları daha keyifli gibi geliyor bana. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fms, 22 saat önce yazdı:

Üstad 1. Kare dediğiniz yuvarlak camlı arap sokağı tarzında yaptığım çalışmayı kastediyorsunuz sanırım,  değil mi?. Eger oysa devam eden çalışma o su anda.

Bir de diorama ufak bir alanda çok konuyu dağıtmadan yapılanları daha keyifli gibi geliyor bana. 

Kesinlikle son cümle çok doğru. Evet 1. kare. gelişme oldukça lütfen paylaşın :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.