Jump to content
Enes

İlk diorama çalışmam

Önerilen İletiler

Herkese Merhaba,

Uzun zamandır forumu takip ediyorum gerçekten çok güzel paylaşımlar oluyor,sizlerden aldığım ilhamla bir acemi başlangıcı yaptım :) ve Malazgirt savaşını canlandırmak istedim.

Malzeme olarak da

-Yalıtım straforu

-Alçı 

-Kum

-Akrilik boya

Savaşın yapıldığı arazi düz bir ova olduğundan çok fazla girinti çıkıntıya girmedim.

Arazi kuruduktan sonra Gri ve Kum beji akrilik boyayı karıştırıp  2 kere üzerinden geçtim şuanlık durum budur :) siz değerli ustalarımdan yorum ve nasıl devam etmem konusunda destek bekliyorum .

İyi Forumlar...

IMG_20190920_175207.jpg

IMG_20190922_140223.jpg IMG_20190922_140644.jpg

IMG_20190922_142112.jpg IMG_20190930_124949.jpg

IMG_20190930_124945.jpg IMG_20190930_124954.jpg

IMG_20191001_125058.jpg

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlkler asla unutulmaz ! :) Taban zemin çalışması için ilk olmasına rağmen gayet sağlıklı kurulum yaptığını görüyorum yorum için erken ama her aşamasını paylaşırsan mutlaka değerli platform kullanıcıları ve ben de elimden geldiğince yorumlamaya çalışırız. :) Heyecanla bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.