Jump to content
Yahya Demir

Masai Mara'da bir aile.

Önerilen İletiler

Çalışmayi 30 x 25 boyutlarinda 2lik strafor üzerine yaptim. Ağacı da tel çevirme yöntemi kullanarak yaptim. Ardından alçı ve boyamayla şekillendirdim. Ölü ağaç gerçek bir dal parçasıydı. Hafif pigment boyayla gerekli renge ulaştırdım. Aslanlar hazır ürünlerdir. D&R da rahatlıkla bulabilirsiniz. Zeminde 4 çeşit statik çim kullandim. Gerkeli yerlere kayalık ve çakıl taşlaro ekledim. Umarım beğenirsiniz :)

IMG_9309.JPG IMG_9314.JPG IMG_9324.JPG

IMG_9327.JPG IMG_9321.JPG IMG_9330.JPG

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çooookkk başarılı :) Elinize sağlık yapım aşamasına dair fotoğraflar gelecekse burada kalsın

konu gelmeyecekse diorama fotoğrafları kısmına taşıyacağım bilginize.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.