Jump to content

Önerilen İletiler

Merhabalar, çoook uzun zamandır aktif olamadım, geçtiğimiz yıl erasmus kazanıp yurtdışında okumaya gittim ve orada 1-2 model yapma fırsatım oldu ama fotoğraf çekmek aklıma bile gelmemişti, Türkiye'ye döndüğümde yarım kalmış bir modelim vardı ona devam ettim, aslında model bitti fakat ben yine fotoğraf çekmeyi unuttum ve modeli memleketimdeki atölyeme koydum bu yüzden bitmiş halini paylaşamıyorum, en azından bir kısmını paylaşmak istedim.

08AEBBE1-8CEE-46A1-A7BC-B99CF90ABD43.jpg

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş


Arkadaşlar konuyu editleyemiyorum, garip bir hata alıyorum, fotoğrafları buraya yükledim.

Dioramanın zeminine epoxi döktüm biraz kum falan ekledim ama fotoğraf çekme imkanım olmadığı için paylaşamıyorum, üzgünüm...

6.jpg 5.jpg 

4.jpg 3.jpg 

2.jpg 1.jpg 

7.jpg 08AEBBE1-8CEE-46A1-A7BC-B99CF90ABD43.jpg

8.jpg 9.jpg

10.jpg

  • Like 2

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×