Jump to content
Myavuz83

Merhaba Diorama Türkiye

Önerilen İletiler

Herkese merhaba, ben İstanbul'dan Murat. Bu hobiye ilgim uzun süredir var ama son 2 aydır kendimce birşeyler yapmaya başladım. Forumdaki üstadlardan eminim çok şey öğreneceğim. 

Saygılarımla

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Myavuz83, 43 dakika önce yazdı:

Herkese merhaba, ben İstanbul'dan Murat. Bu hobiye ilgim uzun süredir var ama son 2 aydır kendimce birşeyler yapmaya başladım. Forumdaki üstadlardan eminim çok şey öğreneceğim. 

Saygılarımla

Merhaba Murat kardeş hoş geldin.

İnşallah hep beraber güzel yerlere gelip şuanda da olduğu gibi birbirimizden azda olsa dersler çıkarmak dileği ile.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
01usagi01, 32 dakika önce yazdı:

Merhaba Murat kardeş hoş geldin.

İnşallah hep beraber güzel yerlere gelip şuanda da olduğu gibi birbirimizden azda olsa dersler çıkarmak dileği ile.

Hoş buldum. Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

• Thanks 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Myavuz83, 21 saat önce yazdı:

Herkese merhaba, ben İstanbul'dan Murat. Bu hobiye ilgim uzun süredir var ama son 2 aydır kendimce bir şeyler yapmaya başladım. Forumdaki üstadlardan eminim çok şey öğreneceğim. 

Saygılarımla

Selamlar Murat bey hoş geldiniz aramıza. :) 

Yapmaya başladıklarınızı görmek için sabırsızlanıyoruz. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DioramaTürkiye, 7 saat önce yazdı:

Selamlar Murat bey hoş geldiniz aramıza. :) 

Yapmaya başladıklarınızı görmek için sabırsızlanıyoruz. :) 

Teşekkür ederim bende projelerimi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.