Jump to content
01usagi01

Çizgi roman hk.

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhaba;

Çizgi roman oluşturdum ve hikayesi biraz az ve yavaş ama nasıl durduğunu yabancı bir göz ile sizlerden duymak istiyorum.

Bittiği gibi google play store kitaplara ekleyeceğim. Şuan linkte 1 perde vardır.

https://drive.google.com/file/d/12g1QUBobtcRehR4npD6uAwLBg581l1bE/view?usp=sharing

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DioramaTürkiye, 45 dakika önce yazdı:

Ben beğendim elinize sağlık ne ile hazırlandı ? Bilgisayar oyunundan alındı sahneler sanırım ?

@DioramaTürkiye maşallah gözünüzden birşey kaçmıyor sayın yöneticim oyun olduğunu nasıl anladınız :)

Adobe photoshop kullandım sadece birde oyuna uygun bir tranir bulup sahne geçişi yaptım şuan fragman tarzında ama ilk 5 perde hazır 2 sahne görsellerini de yakaladım ama istediğim olayları aks ettire bilmek için biraz daha farklı açılardan görsel yakalamam lazım.

Hikaye oluşturmakta sıkıntı çekiyorum sadece onuda anlamışsınızdır. Üstesinden gelirsem ne mutlu bana artık.

• Thanks 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
01usagi01, 23.09.2019 - 11:45 yazdı:

@DioramaTürkiye maşallah gözünüzden birşey kaçmıyor sayın yöneticim oyun olduğunu nasıl anladınız :)

Adobe photoshop kullandım sadece birde oyuna uygun bir tranir bulup sahne geçişi yaptım şuan fragman tarzında ama ilk 5 perde hazır 2 sahne görsellerini de yakaladım ama istediğim olayları aks ettire bilmek için biraz daha farklı açılardan görsel yakalamam lazım.

Hikaye oluşturmakta sıkıntı çekiyorum sadece onuda anlamışsınızdır. Üstesinden gelirsem ne mutlu bana artık.

Ben beğendim yaratıcı duruyor. Normal çizgi roman kafasına geçmen istersen bu gibi derslere bakabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DioramaTürkiye, 6 saat önce yazdı:

Ben beğendim yaratıcı duruyor. Normal çizgi roman kafasına geçmen istersen bu gibi derslere bakabilirsin.

Begenmenize sevindim şahsen ama vermiş olduğunuz linki ve diğer türleri kontrol ettiğimde çizim istemekte bu şekilde biraz kolaya kaçıp hikayeyi oluşturduktan sonra görselleri manipüle ediyorum önceden dediğim gibi hikaye yazmakta sıkıntı çekiyorum buda diorama gibi olsa yap yap geç.

Kısmet olursa 50x50 bir alt tavlada figürler ve diorama sahneleri ile yapacam oda biraz zaman alacak yapmak.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.