Jump to content
01usagi01

Merhaba Ben.

Önerilen İletiler

Öncelik ile herkese Merhabalar.

Ülkemizin nadide şirin mütevazı ve sofrası ile ünlü şehr-i Adana'dan gelmekteyim.

İsmim Ali 29 yaşında Rabbim o günleri gösterir (4 ay 2 hafta kaldı) ise 1 çocuk babası olacağım.

Bu sevdaya Diecast ile başladım şuan dioramanın çekici ve bir o kadar da baş döndürücü büyüsünden dolayı buralardayım. Şuan yabancısıyım buraların ama inanki aileden biri olacağıma emin olabilirsiniz.

Şuana kadar hatrı sayılır diorama atılımlarım oldu kimisini hediye ettim kimisini çaldılar kimisini ise sattım ( genelde begenmediklerim vitrinde oldu )

Son 2 aydır işsiz olduğumdan ve can sıkıntısından 4 tasarım bitirdim ve 5 yolda bitmesi eli kulağında paylaşımlarını yapacağım inşallah olumlu olumsuz bütün eleştirileri beklemekteyim ( bu arada kalp kırılır hevesi kaçar gibisinden olumlu yanıtlar vermeyin ha yoksa bozuşuruz valla peşin peşin diyeyim )  olumsuz çok olsun ki eksiklerimizi kapatalım çünkü eksik çok teknoloji çok hızlı ilerliyor aman neyse başınızı fazla şişirmeyeyim.

Adana'da olan yolu düşen olursa araması yeterli sınırsız içecek ve yemek servisim vardır yalnız su istemeyin ücretlidir. :)

Kendinize iyi bakın buralardayım ben

Saygılarım ile (F)

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kursatovski, 32 dakika önce yazdı:

E abi ama o kadar anlatmışsın heyecanlandırdın şimdi, bekliyorum görselleri :)

@kursatovski yok be kardeşim sizlerin elinize su dökemem daha yeni yeni derinleştirme yapmaya başladım. Normalde elim alışsın diye düz zemin yapıyordum şimdi el alıştı ama eksiklerim çok zaten yaptığımız işler hayal kurabildigimiz kadardır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.