Jump to content
Bay-T

Hogwarts diorama

Önerilen İletiler

arkadaşlar hogwarts dioramasına takmış durumdayım bu aralar :D bunu altından kalkılır mı? :D sizce maliyet ve ne kadar zaman alır böyle bir proje?

Hogwarys-Harry-Potter-3D-Print-H-1.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

igunder, 2 saat önce yazdı:

Trenler,sahne önü şato,sahne arkası binalar,gölge istasyon bütün olarakmı düşünüyorsunuz

merhaba hocam senin mesaj atman bile yeterli bu forumdaki en deneyimli üstadlardan birisin bence. şöyle söyleyeyim alt deniz zemini ve kayalıklar şato kısmı tren arka binalar vs değil sadece deniz zemini kayalık üstüne inşa edilmiş hogwarts okulu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu şatoyu ben yapamam beni aşar 

Anladığım kadar bunu yapan hazır ürün kullanmış zannediyorum  

Lego firması bu şatonun kitini yaptı bizde bile satılıyor

Kartondan olanları var

Hazır diaroma olanlar var

https://frankifriki.es/maquetas/844-diorama-harry-potter-hogwarts.html

Filmin yapımcı şirketi kullandığı şato maketini sergieyecekti bilmiyorum  şu anda durum nedir

Tabiiki sizin takdirinizdir affınıza sığınarak bana uygun bir konu değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kendimi tekzip edeyim

Burda hazır şato kiti kullanılmamış yapan kişi ağırlıklı olarak balsa kullanıp kendi üretmiş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
igunder, 08.01.2019 - 16:27 yazdı:

Kendimi tekzip edeyi

Burda hazır şato kiti kullanılmamış yapan kişi ağırlıklı olarak balsa kullanıp kendi üretmiş

evet hocam hazır değil adam tek tek yapıyor bende bir kaç karede gördüm siz beni aşar diyorsanız bize 10 beden büyük gelir bu ççalışmalar sanırım :D 

burasıda gerçek filmde kullanılan hogwarts dioraması bu nasıl diorama ise artık :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir Harry potter hayranı olarak ben de hogwarts şatosunun dioramasını yapmaya kararlıyım. Henüz bina yapımında yeterli olmadığımı düşünüyorum. Şatoyu hatasız yapmak istediğim için 3d yazıcıdan cıkarmayı planlıyorum. Google a 'hogwarts 3d' yazarsanız bir çok ayrıntili plani var. Size bir fikir olsun istedim. Kolay gelsin. 

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yahya Demir, 08.10.2019 - 20:05 yazdı:

Bir Harry potter hayranı olarak ben de hogwarts şatosunun dioramasını yapmaya kararlıyım. Henüz bina yapımında yeterli olmadığımı düşünüyorum. Şatoyu hatasız yapmak istediğim için 3d yazıcıdan cıkarmayı planlıyorum. Google a 'hogwarts 3d' yazarsanız bir çok ayrıntili plani var. Size bir fikir olsun istedim. Kolay gelsin. 

Güzel bir iş çıkarsa çok fazla fanatiği var ülkemiz de güzel bir gelir de sağlayabilirsiniz seri üretim şemalar ile.

Hogwarys-Harry-Potter-3D-Print-4-1024x68

Şu yönde bir çalışma çıkarsa haberim olsun bende bilgi almak isterim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.