Jump to content
umut

Isparta'dan Selamlar

Önerilen İletiler

Tüm hobi sever arkadaşlara selamlar. Isparta nın Uluborlu ilçesinde yaşıyorum. yaşım 39 esnafım. Bende ilk önce maketle başladığım bu hobiye dioramayla devam etmek istedim. Yapmış olduğum maketlerin resimleri aşağıda. Şuan bir diorama yapıyorum fakat biraz ara vermek zorunda kaldım. Hem vakit bulamıyorum hemde statik çim aplikatörü için Çinden parça bekliyorum. Dioramam bitince buradan siz değerli sanatçıların yorumları için paylaşacağım. Herkese hayırlı günler.

CIMG2350.JPG 20130220_113140_LLS.jpg

20130220_113158_LLS.jpg IMG_20180124_173259.jpg

IMG_20180124_173124.jpg

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Umut bey selamlar aramıza hoş geldiniz :) Süper başlangıç yapıp dioramaya dönmeniz yerinde bir karar olmuş.

Malzemeleriniz geldiğinde final çalışmalarınızı bekliyor olacağız.

Burada paylaştığınız ürünlerden muhteşem diorama hükayeleri çıkar sokak dioraması, askeri diorama konusunda.

Başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DioramaTürkiye, 14.12.2018 - 12:10 yazdı:

Umut bey selamlar aramıza hoş geldiniz :) Süper başlangıç yapıp dioramaya dönmeniz yerinde bir karar olmuş.

Malzemeleriniz geldiğinde final çalışmalarınızı bekliyor olacağız.

Burada paylaştığınız ürünlerden muhteşem diorama hükayeleri çıkar sokak dioraması, askeri diorama konusunda.

Başarılar.

Ozan Kaya, 7 saat önce yazdı:

@umut hocam aramıza hoş geldiniz. Fotolardaki maketler çok güzel, ellerinize sağlık :) bunlarla ilgili güzel işler çıkartmanızı dört gözle bekliyor olucaz.

Teşekkür ederim. Şimdiden bu siteden çok şey öğrendim. Dediğim gibi şu aralar zaman bulamıyorum. İlk diorama denememin çoğu bitti. Zemin ve birkaç rütuş işleri kaldı.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.