Jump to content

Önerilen İletiler

Herkese merhaba foruma yeni üye oldum ve Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim Müze projesi olarak diorama seçtim ve araştırmalarım dahilinde aranıza katıldım umarım keyifli zamanlar geçiririm. Merakım 1/100 ölçekte ne kadar zorlanırım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fatih KOÇ, 4 saat önce yazdı:

Herkese merhaba foruma yeni üye oldum ve Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim Müze projesi olarak diorama seçtim ve araştırmalarım dahilinde aranıza katıldım umarım keyifli zamanlar geçiririm. Merakım 1/100 ölçekte ne kadar zorlanırım?

Fatih bey selamlar aramıza hoş geldiniz :) Beraber forum'da keyifli vakit geçirmek dileği ile diyelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DioramaTürkiye, 18.10.2018 - 21:25 yazdı:

Fatih bey selamlar aramıza hoş geldiniz :) Beraber forum'da keyifli vakit geçirmek dileği ile diyelim.

keyifli olacağından şüphem yok :)

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Fatih KOÇ aramıza hoş geldiniz. Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü öğrencisiyle diorama yapmak gerçekten keyif verici olur. 

Selçuklu mimarisi hakkında diorama yapmaktan bahsetmişsin diğer yazında, ne tür bir diorama yapmaya karar verdiniz.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozan Kaya, 39 dakika önce yazdı:

@Fatih KOÇ aramıza hoş geldiniz. Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü öğrencisiyle diorama yapmak gerçekten keyif verici olur. 

Selçuklu mimarisi hakkında diorama yapmaktan bahsetmişsin diğer yazında, ne tür bir diorama yapmaya karar verdiniz.

Sadece bir eser olarak değil bir alanımız var buraya diorama müzesi yapmayı planlıyorum proje çalışması olarak. Anadolu Selçuklu Devleti ile ilgili eserleri sergileyeceğim bir müze düşünüyorum logo mu gece tasarladım ve kurgu oluşturdum sayılır. Diğer yazımı okuduğunuzda sizlerden istediğim biraz daha net anlaşılıyor. Teşekkürler.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.