Jump to content
iskars

Ankara'dan Selamlar

Önerilen İletiler

Herkese hayırlı günler diliyorum. Ankara'ya yeni taşındım. Diorama işine yaklaşık 2 yıl önce başladım ama çok fazla vakit ayıramadım maalesef. Yeni taşındığım evde güzel bir çalışma odası hazırladım ve en kısa zamanda yeni çalışmalara başlamayı planlıyorum. Daha tecrübeli arkadaşları burada toplayan site yönetimine teşekkür ediyorum. Bu hobinin Türkiye'de gelişmesi ve yayılması için elimden geleni yapmaya hazırım. İyi çalışmalar B|

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iskars, 2 dakika önce yazdı:

Herkese hayırlı günler diliyorum. Ankara'ya yeni taşındım. Diorama işine yaklaşık 2 yıl önce başladım ama çok fazla vakit ayıramadım maalesef. Yeni taşındığım evde güzel bir çalışma odası hazırladım ve en kısa zamanda yeni çalışmalara başlamayı planlıyorum. Daha tecrübeli arkadaşları burada toplayan site yönetimine teşekkür ediyorum. Bu hobinin Türkiye'de gelişmesi ve yayılması için elimden geleni yapmaya hazırım. İyi çalışmalar B|

Selamlar aramıza hoş geldiniz. Biz teşekkür ederiz sitemizi onurlandırdınız. Şu aşama da çalışmalarınız dan ziyade çalışma odası yaptım dediniz o beni bayağı merak içine soktu bu güzel hobi için ayırdığınız alanıda zaman içinde bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Keyifli forumlar :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DioramaTürkiye, 39 dakika önce yazdı:

Selamlar aramıza hoş geldiniz. Biz teşekkür ederiz sitemizi onurlandırdınız. Şu aşama da çalışmalarınız dan ziyade çalışma odası yaptım dediniz o beni bayağı merak içine soktu bu güzel hobi için ayırdığınız alanıda zaman içinde bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Keyifli forumlar :) 

Yerleşir yerleşmez ilk işim forumda paylaşmak olacaktır. Öyle ahım şahım bir atölye olmadı ama iş görür inşallah :) 

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.