Jump to content
flex

iki çalışmam

Önerilen İletiler


@flex hocam bayıldım. Süper bir doğa yapmışsınız. Bulunduğum ortamdan beni alıp götürdü, sanki oralarda gezmiş dolaşmış gibi hissettirdi. Ellerinize sağlık.

Hocam bu eseri yaparken uygulamış olduğunuz yöntemler, kullandığınız malzeme, araç gereç vs ile ilgi paylaşımlarda bulunursak, yapmak isteyen arkadaşlara da bir nebze yardım etmiş olur ve bu engin bilgilerinizden faydalanmış oluruz.

İyi çalışmalar :)

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

güzel yorumun için teşekkürler hocam. kullandigim malzemeler su için epoxy, agaçlar için tel ahşap çıta talaş fırca kılı bulaşık teli, zemin için agaç çerçeve strafor alçı seffaf tutkal, çalilar için bitki kokleri sunger bulasik teli, sazlik bitkileri palmiye agacı govde parcasindan. 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.


Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×