Jump to content
AtlaSezer

Ralli sahnesi Subaru

Önerilen İletiler

Merhaba 

Kullandığım malzemeler

Alçı zemin için

Kağıt parçası güvenlik şeriti için

Kırmızı tahta kalemi şeriti boyamak için

Pamuk\Elyaf duman efekti için

Şeriti tutturmak için korniş çivisi

Ve yapıştırıcı

Daha devamı var bitene kadar kullandığım malzemeleri tekrardan yazıcam ekleme yaptıkça görüş ve önerilerinizi bekliyorum

received_10213728986591528.jpeg received_10213772164030937.jpeg

received_10213728984631479.jpeg

IMG_20180121_023138.jpg IMG_20180121_024750.jpg

IMG_20180121_024125.jpg IMG_20180121_024148.jpg

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@AtlaSezer hocam güzel bir iş çıkarmışsınız. Fakat biraz toprak zeminide olsa çok güzel olucak. Sırf karda araçların bu şekilde ralli yapması imkansız denecek kadar zordur. Bu zamana kadar izlediğim karlı rallilerde yoldaki karlar temizlenmiş fakat yolun yanındaki satıhlar karlı şekillerde oluyor. Yani benim tavsiyem bu şekilde, bakalım forumdaki arkadaşların görüşleri ne şekilde.

Başarılar, kolay gelsin.

• Thanks 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Ozan Kaya teşekkür ederim yorumun için diğer ustalarımızın yorumunu da bekliyorum bu canlandırdığım sahne tamamen hayal ürünü :) toprak eklemek konusunda birkaç resime baktım dediğiniz gibi temizlenmiş yol ama toprak gözükmüyeninede rastladım resim ekliyorum fırsat buldukça ekleme yapıcam siz ustaların yorumlarını dikkate alarak :)

112_0705_11z+peter_solberg_subaru_impreza_rally_car+sliding.jpg

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AtlaSezer, 23.01.2018 - 15:01 yazdı:

:D:D en kısa zamanda ilk işim toprak eklemek olucak reklam panosu yön levhası ufak otlar karlar altında kalmış ağaçlar gibi başka olması gereken unuttuğum birşey var mı ? @Ozan Kaya

@AtlaSezer ağaçlar çok güzel olmuş, Ellerine sağlık. fakat yukarıda yazıda bahsettiğin gibi karlar altında kalmış ağaçlar. Biraz olayı abartmadan, ağaçların üzerine karlarda yaparsan çok güzel olacak.

Yalnız sen bu toprak olayını çok abartmışsın, hafiften yol belli olacak gibi yapsaydın daha iyi olacaktı. 

image.thumb.png.c7d62288e306ab545128f52f726405f9.png  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Ozan Kaya birlikte bu sonuca vardık mutluyum :) insan figürü çok iyi olurdu kamera ya çeken alkışlayan vs gibi ama nerden temin edebilirim bilmiyorum ve aklıma takılan bir konu daha var duman efekti yapıcam ama şimdi renk tonlaması nasıl olmalı hafif topraklı mı yoksa direk beyaz mı bu arada elyaftan yapmayı düşünüyorum doğrumudur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcan, Bir saat önce yazdı:

Merhaba @AtlaSezer bey.

Harika bir çalışma olmuş hatta yorumlarda okuduğuma göre izmirdesiniz sanırım tanışıp yakından görmek isterim çalışmalarınızı hem fikir alışverişide olur :) bana bu diorama hakkında tavsiyede bulunacağınız konular varsa dinlemek isterim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AtlaSezer, 10.02.2018 - 01:52 yazdı:

Harika bir çalışma olmuş hatta yorumlarda okuduğuma göre izmirdesiniz sanırım tanışıp yakından görmek isterim çalışmalarınızı hem fikir alışverişide olur :) bana bu diorama hakkında tavsiyede bulunacağınız konular varsa dinlemek isterim

@AtlaSezer Bey maalesef Ankara da yaşıyorum. Ben dahil platformda paylaşım yapan tüm arkadaşlarım diorama çalışmaları ile ilgili yapıcı ve açıklayıcı bilgilendirmeler yapıyor öğrenmek istedikleriniz neler ise soru cevap olara paylaşımlarımızı pekiştirebiliriz. Görüşme daveti içinde ayrıca teşekkür ederim.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.