Jump to content
DioramaTürkiye

Yeni '' GOD OF WAR '' oyunu duyuruldu.

Önerilen İletiler

Sony, E3 2016 basın konferansında PlayStation 4 özel olarak gelecek yeni God of War oyununu duyurdu.

Çığlıklara sahne olan enfes God of War tanıtımı!

Sahnelenen demoda Kratos'u sakalları uzamış ve yaşlanmış olarak görüyoruz. Kendisi oğluna avlanmayı ve hayatta kalmayı öğretiyor. God of War 3'ün bir hayli sonrasında geçen oyunda bu defa İskandinav mitolojisi ve dünyası bizleri bekliyor.

Demodan izlediğimiz kadarıyla oynanışın diğer oyunlara göre biraz daha değiştiğini ve hakimiyetin oyuncuya daha çok bırakıldığını görüyoruz. Edindiğimiz diğer bilgilere göre de oyunda birçok karakter yer alacak. Yine çok büyük bir dünya bizleri bekliyor olacak. Serbest bir oynanış sunulacak fakat açık dünya bir oyun olmayacak.

Oyunun müziklerini ise Battlestar Galactica, The Walking Dead ve daha birçok başarılı yapımda yer almış Bear McCreary üstleniyor.

Oyunun tam çıkış tarihi ise henüz belli değil. 2017 içerisinde hazır olması bekleniyor.

Alıntı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gençliğimin oyunu ilk serileri elbette şimdiki serinin son oyunuda bayağı değişik ve ilgi çekici kamera açısı değişmiş ve yeni bir mitoloji ile geliyor oyun.

Bence 2019'dan önce gelmez ve ps5'e çıkar diye düşünüyorum ps4 diye süslemişler ama xD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, bugrahansezgin yazdı:

hep oynamak istemişimdir ama playstationım olmadığı için yalnızca bilgisayar üzerinden emulator ile deneme şansın olmuştu. :(

Ben çok kere bitirmişimdir kesinlikle oyna derim çünkü bu bir oyun değil sanat eseri ki god of war ile ilgili ilerki zamanlar'da bir diorama çalışması düşünüyorum9_9

8cfbdd2b03fe4abc89746cc1e4a27044.jpg

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, DioramaTürkiye yazdı:

Ben çok kere bitirmişimdir kesinlikle oyna derim çünkü bu bir oyun değil sanat eseri ki god of war ile ilgili ilerki zamanlar'da bir diorama çalışması düşünüyorum9_9

8cfbdd2b03fe4abc89746cc1e4a27044.jpg

imkanım olursa kesinlikle deneyeceğim.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.