Jump to content
ibrahim33

epoksi ahsap masa

Önerilen İletiler

@mehmet yaraliyaniki kardesin benim bir sehpam var 108 x 63 x 3sm buna epoksi dokumu yaptim simdi bilmek istiyorum ki buna ne  kadar epoksi gidecek yani.nasil.hesablaniyor kalibin yapilmasi

ve sonda.sehpanin ayagini nasil.birlesdiricem vida ile olurmu yoksa simdiden yer acmalimiyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, ibrahim33 yazdı:

@mehmet yaraliyaniki kardesin benim bir sehpam var 108 x 63 x 3sm buna epoksi dokumu yaptim simdi bilmek istiyorum ki buna ne  kadar epoksi gidecek yani.nasil.hesablaniyor kalibin yapilmasi

ve sonda.sehpanin ayagini nasil.birlesdiricem vida ile olurmu yoksa simdiden yer acmalimiyim

tamam şimdi anlaşıldı, sizinki gerçek boyutmuş ben model zannetmiştim. epoksi dökümle büyük bir obje işleri için you tube da videolar var, örneğin epoxy resin casting vs. anahtar kelimelerle ararsanız karşınıza çıkar güzel anlatıyorlar. ben doğrusu denemedim hiç

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.