Jump to content
Ozan Kaya

Su Kulesi

Önerilen İletiler

4 saat önce, mcan yazdı:

@Ozan Kaya hocam çok güzel olmuş elinize sağlık

3 saat önce, Mustafa erbr yazdı:

Çok güzel olmuş emeğine sağlık

2 saat önce, DioramaTürkiye yazdı:

@Ozan Kaya bey harika olmuş. :)  Ekleneceği hikaye / diorama belli mi ? 

Arkadaşlar çok sağolun. Yapım aşamalarını da sizler ile paylaşıcam. En son hali bu şekilde oldu. Ekleyeceğim daha parçalar var. Bunu köy dioramasında paylaşıcağım. Rüzgar gülü yapmaya niyetim var. Umarım güzel bir şey ortaya çıkar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar. Su kulesinin yapım aşaması.

Rulo peçete kartonunun üzerine ahşap çay karıştırılar ile kaplıyoruz. :) 

20170725_173950.jpg20170725_180522.jpg

Elimde mavi renkli cırtlar vardı, onlarıda su kulesinin destek çemberleri olarak kullandım.

20170725_180543.jpg

İnce takvim kartonlarından koni şeklinde keserek çatıyı tasarladım.

20170725_182924.jpg

Ve daha sonra yumurta kartonlarından kesmiş olduğum parçaları koni çatıya bu şekilde yapıştırarak çatıyı tamamladım.

20170727_181006.jpg

Ahşap çıtalardan kulenin ayaklarını yaptım.

Şimdilik yapılanlar bu kadar. Eklemeler ve boyama bittikten sonra sizler ile paylaşırım. :) 

• Like 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rüzgar gülüm nasıl olmuş arkadaşlar. Bisikletçinin önünden geçerken bir gördüm, rüzgardan dönen rüzgar gülleri. Hemen gidip aldım bu akşamda bu şekilde bir uygulama yaptım:D

20170731_230518.jpg20170731_230539.jpg

• Like 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.