Jump to content
Samet Arısoy

Çalışma Ortamı

Önerilen İletiler

@Samet Arısoy valla ne diyeyim benim bir çalışma odam yok,:D ben balkonda, salonda, mutfakta vs evin hemen hemen her yerinde çalışıyorum. o anki ruh halim nasılsa ona göre oda seçiyorum desem inanmazsın eşim her yerde çalışmama izin vermiyor tabi:/. ben havalar sıcak olduğundan dolayı balkonda çalışıyorum.:) malzemelerim de bir kaç çeşit zaten öyle ağım şahım malzemeler yok, maket bıçağı cetvel fırçalar boyalar yan keski bant makas vs herkesin evinde bulunabilecek türden gereçler. Malzeme konusunda boya fırça vs onlar yakın zamana kadar bende de yoktu9_9, alışveriş sitelerinden bir kaç çeşit renk boya aldım, ana renkleri alırsan renk karışımı yaparak farklı renkler yakalarsın. @mcan hocam bir renk karışım linki atmıştı:), o renk karışım oranları hakkında çok sağlıklı pratik bir site.  benim düzenli iş yapabildiğim bir ortamım yok açıkçası -_-.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
43 dakika önce, Ozan Kaya yazdı:

@Samet Arısoy valla ne diyeyim benim bir çalışma odam yok,:D ben balkonda, salonda, mutfakta vs evin hemen hemen her yerinde çalışıyorum. o anki ruh halim nasılsa ona göre oda seçiyorum desem inanmazsın eşim her yerde çalışmama izin vermiyor tabi:/. ben havalar sıcak olduğundan dolayı balkonda çalışıyorum.:) malzemelerim de bir kaç çeşit zaten öyle ağım şahım malzemeler yok, maket bıçağı cetvel fırçalar boyalar yan keski bant makas vs herkesin evinde bulunabilecek türden gereçler. Malzeme konusunda boya fırça vs onlar yakın zamana kadar bende de yoktu9_9, alışveriş sitelerinden bir kaç çeşit renk boya aldım, ana renkleri alırsan renk karışımı yaparak farklı renkler yakalarsın. @mcan hocam bir renk karışım linki atmıştı:), o renk karışım oranları hakkında çok sağlıklı pratik bir site.  benim düzenli iş yapabildiğim bir ortamım yok açıkçası -_-.

benimde öyle mesela yapıştırıcı makas bant felan bir peynir kutusunda zımparalanmış uçağın parçaları bir kutuda geminin parçaları bir kutuda kuruması için parçaların bir kutu kullanıyorum elbise dolabımın üstünde 6 7 tane rahat dondurma,peynir kutusu var 

Bu yüzden bir masa felan alayım güzelce sabit bir yere geçeyim diyorum ne tarz parçalar daha almam gerek mesela özel yaptırım dolaplar görmüştüm önceden gene güzel bir özel yaptırım vs görürsem ölçüünü felan alayım marangoza yaptırıyım diyorum ama kimse paylaşmadı :(

Teşekkür ederim cevabın için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben hobi olarak yapıyorum ve işden kalan zamanla yaptığım için  atölye tarzı bir yer yapamadım. 2 çekmece dolusu malzemem var ama zamanla sadece bu iş için bir özel masa yapacağım inş. Malzemelerimide paylaşmıştım.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lütfen yanlış anlamayın herkesi tenzih ederim

Hobi tutkunu bir holding gn.md ziyaretime gelmişti

Ben ezile büzüle.....kusura bakmayın benim atölye biraz dağınıktır dedim

Gn.Md....devamlı üretiyorsunuzki ortalığı toplayacak zamanınız yok

Bi rahatladımki.......

100_5770.JPG

100_5771.JPG

100_5772.JPG

• Like 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, igunder yazdı:

Lütfen yanlış anlamayın herkesi tenzih ederim

Hobi tutkunu bir holding gn.md ziyaretime gelmişti

Ben ezile büzüle.....kusura bakmayın benim atölye biraz dağınıktır dedim

Gn.Md....devamlı üretiyorsunuzki ortalığı toplayacak zamanınız yok

Bi rahatladımki.......

100_5770.JPG

100_5771.JPG

100_5772.JPG

hocam söylemiştiniz ama cidden prof. bir şekilde yapıyormuşsunuz hobinizi

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.