Jump to content
MEHMET SELİM ERGÜVEN

TAKAS ( eldeki fazlalık olan ürünler )

Önerilen İletiler

   Herkese merhabalar arkadaşlar sizlerle TAKAS adı altında bir fikir sunmak ve fikirlerinizi almak istedim. Şimdi arkadaşlar bu konuyu neden açtın diye soracak olursanız eğer @igunder bey in yapmış olduğu çalışmada vermiş olduğu bir çevap tan sonra aklıma geldi ve sizlerlede bunu paylaşıp fikirlerinizi yorumlarınızı almak istedim.

   Arkadaşlar şimdi burada bu işe gönül veren herkesin elinde daha önceden kalmış kullanmadığı çeşitli meteryaller vardır ve bunları ihtiyaç sahiplerine yani birine yaramayan başkasına yarıyabilir mantığıyla eldekiler değiş tokuş imkanı doğurur diyorum.

  Şimdi aslında bu konudaki fikirlerinizi merak ettiğimden belki yöneticimiz sabit bir konu başlığında bunu toparlayıp ayrı bir yerde herkes görüşlerini bildire bilir ve ellerinde takasa sunmak istedikleri olabilir ihtiyacı olan şeyler olabilir bunu bir fikirlerinize sunarak yorumlarınızı merak ediyorum.

  • Like 1

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş


Müsaadenizle bana ait bir cevaptan ''takas'' konusu açıldığı için fikrimi söyleyeyim

Hiç bir beklenti olmadan ''takas'' sisteminin yerleşmesi için forum üyeleri arasında sağlam sosyal alt yapı oluşması gerekir

Yani birbirini tanıyan,zaman zaman beraber olan,çeşitli zamanlarda toplanıp birbirlerine iş olarak yardım eden,  veya ailelerin bir araya geldiği bir topluluğun oluşması gerekir

 

Eğer bu  oluştrulamadıysa  forum yöneticileri doğabilecek sıkıntılarda sorumluluk alnası icab edebilir

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×