Jump to content
MEHMET SELİM ERGÜVEN

Balina Avcı Teknesi ( MOBİDİK )

Önerilen İletiler

 Arkadaşlar merhabalar hep sizlere gemi modelciliginden geldiğimi söyleyip duruyorum ve bununla ilgili sizlere yaptığım gemilerden bazı örnekler yani resimler yollamak istedim ( aslında @mcan bey başta olmak üzere bir iki arkadaşda sormuştu )

Resimlerini eklemiş olduğum gemi balina avcı teknesidir yani namı değer MOBİDİK diyelim. Bu gemi ile ilgili yapmak isteyen her arkadaşa detaylı yapım resimleri ve orjinal pilan la ilgili her türlü bilgiyi verebilirim.

1.jpg2.jpg5.jpg6.jpg17.jpg24.jpg28.jpg38.jpg39.jpg40.jpg59.jpgasd.JPGGetAttachmentFMXXEHTG.jpgfotoğraf 1.JPGGetAttachment[1].jpgmk.jpgömk.jpglm.jpg

 

  • Like 3

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş


3 dakika önce, MEHMET SELİM ERGÜVEN yazdı:

Ne yalan söyliyim içimi okudunuz deniz işini becerebilirsem yapmayı düşünüyorum hatta sehpa olarak bakalım

Oo super olur. Hayal edince bile insan heycanlaniyor.

  • Like 1

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla @MEHMET SELİM ERGÜVEN bey konu ışına almıştım diorama ile ilgili değil diye ama anlaşılan dioramaya dönecek galiba ? :)

Su yapımı konusunda Mustafa bey'den destek alırsanız inanılmaz bir iş çıkar ortaya çok net söylüyorum ve forum'da unutulmazlar içine girer çalışmanız.

tumblr_nxdi01CZVp1u2hca8o1_500.gif

  • Like 1

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×