Jump to content
engin37

Safran bolu evi - Modelleme aşaması ve detayları

Önerilen İletiler

@engin37 bey harika bir çalışma olmuş elinize sağlık. :) Detaylar harikulade..

Yapımına dair ne kadar çok detay verirseniz o kadar ilgi görecektir konunuz bilginiz olsun. Misal;

- Modelleme kaç gün sürdü ?

- Ürünleri nereden temin ettiniz ve ne şekilde ?

- Ürünlerin ortalama fiyat baremleri ?

- Kullandığınız ekipmanlar ?

- Modelleme aşamasında karşılaştığınız zorluklar ve nasıl çözümlediğiniz ?

Gibi bir çok soruya konu içinde cevap verirseniz harika bir başlık oluşturmuş olacaksınız.

Keyifli forumlar. :)

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@engin37 hocam ellerinize sağlık. Strafordan bende ev yapmaya başladım. Yalnız ben çok ağır ve yavaş ilerleme kaydediyorum. Zaman sıkıntım var. Ev mükemmel olmuş. Çatıda kullandığınız malzeme süper olmuş. Renk uyumuda şahane. Sanki bahçedeki kuyunun oranı bana ufak geldi ama işçilik çok iyi. Ölçek olarak kaç ölçek ile çalıştınız bu modelde. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Ozan Kaya yazdı:

@engin37 hocam ellerinize sağlık. Strafordan bende ev yapmaya başladım. Yalnız ben çok ağır ve yavaş ilerleme kaydediyorum. Zaman sıkıntım var. Ev mükemmel olmuş. Çatıda kullandığınız malzeme süper olmuş. Renk uyumuda şahane. Sanki bahçedeki kuyunun oranı bana ufak geldi ama işçilik çok iyi. Ölçek olarak kaç ölçek ile çalıştınız bu modelde. 

Ozan bey, beğenmenize sevindim çok teşekkürler.ölçekli çalışmadım tamamen amatör ve gelişi güzel yaptım.saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.