Jump to content

Önerilen İletiler

Burak hocam süper hayvan figürleri...xD bayıldım valla...

Ayakta duran ineğin başını sağa sola çevirme ve yerden ot yer gibi yapma durumumuz var mı? Yoksa standart kalıplarda mı çalışıyoruz. Aynı durum koyunlar içinde geçerli olur mu? Eğer kafasını sağa sola aşağı eğdirebilirsek 10 inek 30 koyun birde çoban figürü elinde sopa ile duran 3 veya 4 tane insan figürü istiyorum. Köpekler eşantiyon olsun 3 - 4 tane de köpek :D

Birde fiyat hakkında bilgi alabilirsem çok sevinirim.:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16 saat önce, Ozan Kaya yazdı:

Burak hocam süper hayvan figürleri...xD bayıldım valla...

Ayakta duran ineğin başını sağa sola çevirme ve yerden ot yer gibi yapma durumumuz var mı? Yoksa standart kalıplarda mı çalışıyoruz. Aynı durum koyunlar içinde geçerli olur mu? Eğer kafasını sağa sola aşağı eğdirebilirsek 10 inek 30 koyun birde çoban figürü elinde sopa ile duran 3 veya 4 tane insan figürü istiyorum. Köpekler eşantiyon olsun 3 - 4 tane de köpek :D

Birde fiyat hakkında bilgi alabilirsem çok sevinirim.:)

Kafa yönü farklı olan bir inek modeli var elimde. Fakat şuan onların çevrilebilir olması imkansız aynı şekilde koyun modeli de. Tekrar modellenmesi gerekir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar , 3d printer ve baskı ile ilgili her türlü soru ve sorunu danışabilirsiniz. 

İnfom'da bilgi verdiğim gibi . 3d Printer'da baskı alma ve 3d printerda baskı yapabilmek için Solidworks , 3dsmax ve Xbrush kullanıcısı olarak sadece hazır ve internette dağıtılan ücretsiz baskı tasarımlarını değil .. İstediğimiz ve düşündüğümüz her türlü şeyi tasarlayıp üretebiliriz. 

Strateji Masaüstü oyunlarında dioramik yapı üretimi için üretimhanemizde 6 adet profesyonel printerimiz bulunmaktadır.

İsteyenlere 3d printer kullanımı ve gerekli yazımları ile ilgili eğitim yapabiliriz. 

Eğer ki İstanbul Kadiköy 'de katılım 20 ve üzerine çıkabildiğimiz bir durum olur ise ..

Eğitim Atölyemizde ücretsiz olarak sizleri ağırlayarak günü birlik bir eğitim yapabiliriz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.