Jump to content
blue80s

İÇERDE - Kardeşler karşı karşıya

Önerilen İletiler

Sanırım bu diziyi tek izleyen ben olamam. O.o:D Arkadaşlar aramızda içeride dizisini izleyen takip eden var mı ? Sizin yorumlarınız nedir ? Bence Türkiye de gelmiş geçmiş en iyi 5 diziden birisi ilk 3 ne derseniz bence ezel,kuzey güney ve içeride. B| Yeni bölümün fragmanları paylaşıldı. Herkes izleyenler düşüncelerini paylaşsın bakalım.

 

 

  • Like 2

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş


Dizi iniş çıkışlarıyla biraz kendini kaybetme aşamasına gelmiş olsada güzel toparladılar. Kaliteli çekim ve kurguya sahip her ne kadar konusu farklı bir yapımdan alınsada izlenmeye değer buluyorum ve takip ediyorum diyelim. :) Sanırım finale çeyrek kala kardeş olduklarını öğrenecekler ama hikayenin alındığı diğer proje gibi olacaksa sonu herkesi dram kokan bir final bekliyor diyebilirim. :)

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×