Jump to content
Ozan Kaya

Diorama Strafor Ev

Önerilen İletiler

19 saat önce, Ozan Kaya yazdı:

Finale daha var. bu dioramanın finali erken olmaz, her gün yeni yeni eklemeler olacak. :)

Cüneyt hocam traktöre eskitme boya yapıcam, şimdi birkaç  figür falan toparlamaya çalışıyorum:) 

Boyadan sonra cok guzel olacak tahmınımce. zemını de gercekcı yaparsanız super olacaktır.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

25 dakika önce, CuneytGokdere yazdı:

Boyadan sonra cok guzel olacak tahmınımce. zemını de gercekcı yaparsanız super olacaktır.

Valla @CuneytGokdere hocam sizler sayesinde ilk deneyimimi burada hep birlikte yaşayacam. Her zaman fikirlerinize açık olduğumu tekrardan buradan bildirmek istiyorum. Yakın ilginiz alakanız içinde herkese çok teşekkür ediyorum.

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
19 saat önce, MEHMET SELİM ERGÜVEN yazdı:

@Ozan Kaya bey sizde benim gibi finali zor görenlerdensiniz galiba bitirinde yenisini bekliyoruz sizden

@MEHMET SELİM ERGÜVEN hocam finali görücez kısmetse de bu aralar canım hiç bir şey yapmak istemiyor, şu uzun kış geceleri olsa da rahat rahat bir şeyler yapsam :)

13 saat önce, mehmet yarali yazdı:

elinize sağlık Ozan Bey, taş duvarlar çok hoş olmuş. evin önüne bir de at arabası vs. güzel gider. ölçek kaç?

sağol @mehmet yarali hocam, evin önüne at arabasını yapmak istiyorum fakat ölçek 1/50 olduğu için elle yapmak biraz zor olucak benim için, ancak 3d yazıcı ile yapan olursa yaptırıcam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Ozan Kaya yazdı:

@MEHMET SELİM ERGÜVEN hocam finali görücez kısmetse de bu aralar canım hiç bir şey yapmak istemiyor, şu uzun kış geceleri olsa da rahat rahat bir şeyler yapsam :)

sağol @mehmet yarali hocam, evin önüne at arabasını yapmak istiyorum fakat ölçek 1/50 olduğu için elle yapmak biraz zor olucak benim için, ancak 3d yazıcı ile yapan olursa yaptırıcam.

aslında ahşap kaplama vs. ile yaparsanız çok hoş görünür, bence deneyin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, mehmet yarali yazdı:

aslında ahşap kaplama vs. ile yaparsanız çok hoş görünür, bence deneyin.

mantıklı aslında düşünmedim değilde elimde kaplama vs yok birde ince işçilik bakalım onu ilerleyen günlerde değerlendirebilirim.

öneri ve tavsiye için teşekkür ederim, sağ olun...:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Ozan Kaya yazdı:

mantıklı aslında düşünmedim değilde elimde kaplama vs yok birde ince işçilik bakalım onu ilerleyen günlerde değerlendirebilirim.

öneri ve tavsiye için teşekkür ederim, sağ olun...:)

ankara ya yolunuz düşerse uğrayın yapalım size bir at arabası :-) en azından deneriz.

at yapamayız ama söyleyim :-)

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
21.08.2017 - 15:23, mehmet yarali yazdı:

ankara ya yolunuz düşerse uğrayın yapalım size bir at arabası :-) en azından deneriz.

at yapamayız ama söyleyim :-)

@mehmet yaralibey sizde mi Ankaradasınız?. Ankara dioramacıları olarak forumdan tanıştığımız arkadaşlar zaman zaman buluşuyoruz.

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Ozan Kaya yazdı:

@DioramaTürkiye hocam iyi göz var sizde. Bakalım kim fark edicek diye düşünürken ilk yorumda sizin yazmanız iyi bir gözlemci olduğunuzu gösterdi. Feslihan var saksılarda.:D

Evet detaycıyımdır biraz Fesleğen yazacaktım da değildir diye pot kırmak istemedim :) Her şey çok güzel görünüyor tekrar tekrar elinize sağlık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
4 saat önce, mcan yazdı:

@Ozan Kaya eline sağlık güzel olmuş, yakışıklı ile birlikte yaptınız sanırım.

@mcan yakışıklı devamlı beni takipte, bu akşam ne yapıcan baba, bu böyle nasıl olmuş, bu evleri bana versene askerlerin evi olsun bunlar, hani bana vericektin evleri vs. tarzında sorular ve istemler içerisinde. :D 

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
28.09.2017 - 08:30, Ozan Kaya yazdı:

@mcan yakışıklı devamlı beni takipte, bu akşam ne yapıcan baba, bu böyle nasıl olmuş, bu evleri bana versene askerlerin evi olsun bunlar, hani bana vericektin evleri vs. tarzında sorular ve istemler içerisinde. :D 

Bence evleri ufaklığa verip şevkini artırmalısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
29.09.2017 - 18:44, mcan yazdı:

Bence evleri ufaklığa verip şevkini artırmalısın

@mcan ona ben çok ev yaptım, yarım saat sonra ev ayaklar altında, kırılmış, parçalanmış vs halde. 

29.09.2017 - 18:55, engin37 yazdı:

@Ozan Kayahocam köy yavaş yavaş şekilleniyor elinize sağlık

@engin37 hocam çok sağol. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Ozan Kaya yazdı:

@mcan ona ben çok ev yaptım, yarım saat sonra ev ayaklar altında, kırılmış, parçalanmış vs halde. 

@engin37 hocam çok sağol. 

:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.