Jump to content
DioramaTürkiye

Kendi kaya kalıplarınızı yapma - Nasıl yapılır

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar;

Kaya kalıplarınızı yapmak için dışarıdan en güzel model kayaları bulup deneme yanılma yöntemi ile başarıya ulaşacaksınızdır. Bu kayalar yağmur oramanları dioramaların dan çöl dioramalarına kadar bir çok hikayeye adapte edilebilir.

Bu proje için gereken ana ürün, 'Woodland Scenics' Latex Rubber, fantastik ve çok yönlü bir üründür, sadece bu kayalar için değil aynı zamanda model ağaçları üzerinde de kullanıldığına şahitlik ettik ve aynı zamanda binaların kopyalarını yapmak için de kullanılıyor.

Videoda kullanılan kayalar 'Kumtaşı', bu iş için mükemmel çünkü parçalanması kolay ve kayaya mükemmel şekil vermek için onu işleyebilirsiniz.

 

 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş


Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×