Jump to content
DioramaTürkiye

Beymen Club 2017 Reklam Filmi iPhone 7 Plus İle Çekildi.

Önerilen İletiler

beymen-club-2017-reklam-filmi-iphone-7-p

Teknoloji ve modanın giderek artan dayanışmasına şahit olduğumuz bu günlerde başarılı Türk fotoğrafçı Koray Birand, Beymen Club 2017 İlkbahar/Yaz filminin tamamını iPhone 7 Plus ile çekti. Doğa ve şehre olan aşkı bir arada sunan Beymen Club 2017 İlkbahar/Yaz koleksiyonu, özgün ve özgür olanlara hitap ediyor. Koray Birand’ın yönetmenliğindeki kampanyada İngiliz model Sam Rollinson’a Brezilyalı Alexandre Cunha ve Edward Wilding eşlik ediyor.

Bu film hiçbir ek lens kulanmadan sadece iPhone’un kendi Kamera uygulaması ve AppStore’da buluna FiLMiC Pro uygulamasıyla çekildi. Aksesuar olarak ise Dji Osmo Mobile ve Dji Osmo kullanıldı.

Alıntı

 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş


Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×