Jump to content
 • Reklam

Eser Özçarkçı

Üye
 • İçerik sayısı

  120
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  17

Eser Özçarkçı kullanıcısının son zaferi 20 Ekim 2018

Eser Özçarkçı en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

134 Excellent

2 Takipçiler

Eser Özçarkçı Hakkında

Özel Profil Alanları

 1. Alman Lojistik Noktası Dioramam

  Çok teşekkürler üstad😁
 2. Alman Lojistik Noktası Dioramam

  Zeminde biraz değişiklik yapmaya karar verdim. Dioramanın Son hali aşağıdaki gibi
 3. German African Korps

  Çok teşekkür ederim. Evet ufak ufak eklemeler yapıyorum. Bitince fotoğraf paylaşacağım.
 4. German African Korps

  Merhaba Son dioramamı da paylaşıp bir süre sessizliğe gömüleceğim. Çünkü materyalim kalmadı. 😉 Dioramamda tamiya ürünlerini kullandım. Zemin her zaman ki gibi fotoğraf çerçevesi. Zeminin en alt katmanını hazır seramik hamuru ile şekillendirdim. Üzerine ise beyaz alçı, boya ve toprak karışımı uyguladım. Siper torbaları da oyun hamurundan imal edildi. Boya be eskitme kitleri yardımı ile de zemini renklendirdim. Şimdi de yorumlarınıza sunuyorum.
 5. Bisckmark Diorama

  Çok teşekkürler @DioramaTürkiye
 6. Bisckmark Diorama

  @DioramaTürkiyeöncelikle teşekkürler ancak bitirdikten sonra bazı noktaları beğenmedim ve dioramayı güncelledim. Resimler aşağıdaki gibi
 7. Bisckmark Diorama

  Merhaba Elimde bulunan Bisckmark'ı değerlendirmek için forumda bulunan kolay deniz diorama efekt konusundan yararlanarak gerçekleştirmeye çalıştım. Zemin yalıtılımda kullanılan köpük, dalga yapımında peçete kullandım. Sonrasında ise önce astar sonra ana deniz rengini vererek sonlandırdım. Boya altından gözüken peçeteleri de beyaz boya ile belirginleştirmeye çalıştım. Sonuç aşağıdaki gibi oldu. Saygılar ve sevgiler.
 8. su deposu calismasi

  Gerçekten çok başarılı bir çalışma olmuş
 9. ilk savaş konulu diorama denemem

  Arazi yapısını beğendim. Ancak geri kalanlarda bir hayli eksiklikler var. Özellikle askerleri hiç beğenmedim. Zamanla onlarda toparlanır diye düşünüyorum
 10. su deposu calismasi

  Çok başarılı ve ilham verici
 11. Mercedes Benz Otobüs 0302 Uçurum Deniz Diorama (Eski Karadeniz yolu)

  Çok başarılı çalışma. Ayrıca otobüse bayıldım.
 12. Alıştırma Çalışmaları Tabii ki Yine Araba

  Teneke duvarlara bayıldım @alper arnabat
 13. BALAT TERKEDİLMİŞ EV DIORAMASI

  Başarılı bşr çalışma olmuş
 14. Satılık Revell AH-64D Longbow Apache maket

  Merhaba Elimde sıfır kutusunda Revell marka ah-64d longbow apache helikopter maketi bulunuyor. Kullanmayacağımdan dolayı satmak ya da takas etmek isterim. Takas da 2. Dünya savaşı kitleri ile olabilir. 100 years military aviation serisinden. 1/48 ölçek. Fiyat 95 tl. İlgilenen arkadaşlar özelden yazabilir.

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.


Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×