Jump to content
 • Reklam

Damlay

Üye
 • İçerik sayısı

  3
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  3

Damlay kullanıcısının son zaferi 15 Ocak

Damlay en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

3 Neutral

Damlay Hakkında

Özel Profil Alanları

 • Şehir:
  İzmir
 1. İzmir'den merhaba

  Aynen katılıyorum. Tabi ki!
 2. İzmir'den merhaba

  Teşekkürler. Epey hatası olsa da benim için de hoş bir başlangıç oldu. Aşağıda yapım aşamasından bir kaç fotoğraf ekledim. İkinci projeye bir urla evi ile başlayacağım. Onun tüm aşamalarını fotoğraflar ait olduğu konu altına postalarım.
 3. İzmir'den merhaba

  Diorama hakkında bilgi toplarken Türkiye'de profesyonel bir toplulukla karşılaşmak beni çok mutlu etti. Ben hobi olarak diorama yapmaya yeni başlayan biriyim. Proje olarak gezdiğim yerlerden çektiğim fotoğrafları diorama olarak inşa etmek istiyorum. Bu projemin başlangıç ürünü bugün bitirdim. Her türlü geribildirime şimdiden teşekkür ederim.

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.


Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×