Jump to content
 • Reklam

Pankik

Üye
 • İçerik sayısı

  2
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

Pankik kullanıcısının son zaferi 11 Eylül

Pankik en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

1 Neutral

Pankik Hakkında

Özel Profil Alanları

 • Şehir:
  İstanbul
 1. Ev ve Sokak Çalışması

  Teşekkür ederim🙏Vallahi elimdeki malzemeler dediğiniz eklemeler için yetersiz.Bir diğer yandan,bu çalışma da beklediğimden uzun sürdü.Ben diğer bir çalışmaya daha çok detay eklemek istiyorum.Sorunuz ve ilginiz için tekrardan teşekkürler👍
 2. Ev ve Sokak Çalışması

  Diorama çalışmalarına yeni başlayan bir hobi severim.Bu benim ikinci çalışmamdan çektiğim fotoğraflar.Daha çok zemin ve çevre üzerine yoğunlaşmaya çalışıyorum.Bir hikaye ya da sahneyi canlandırma gibi bir gayem yoktu bu çalışma için.İşin başında materyallere alışmak ve daha sonrasında,hikaye ya da sahne üzerine çalışmalar yapmak istiyorum. Kullandığım materyaller: -Gördüğünüz çoğu şey strafordan yapılmadır.Perde için sarımsak filesi,posta kutusu için ise silgi başlığı kullandım. -Sadece akrilik boya kullanılmıştır. -Arabalar hazırdır. Daha fazla soru varsa bana yazabilirsiniz.Görüşlerinizi bekliyor olacağım.Sevgilerle!!!

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.


Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×