Jump to content
 • Reklam

freelancecreator

Üye
 • İçerik sayısı

  5
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

freelancecreator kullanıcısının son zaferi 8 Temmuz 2020

freelancecreator en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

2 Neutral

freelancecreator Hakkında

 1. Airbrush Seti

  Selamlar, airbrush konusunda internetten kaptığım bilgiler harici pek bir bilgim yok ancak almak istiyorum set olarak. sıfırdan airbrush set almaya kalkarsam tam olarak hangi ekipmanlarla birlikte almam gerekiyor? Sanırım compressor içinde olmuyor çoğu zaman. Bu konuda bilgisi olanlardan destek bekliyorum.
 2. Tel Örgü

  Hocam bu işime yaradı çok teşekkür ederim.
 3. Tel Örgü

  Selamlar herkese, Şunun aralıkları minnak olanından arıyorum ancak bir türlü bulamadım. Hangi üründen böyle bir tel örgü elde edebilirim? Bilen var mı?
 4. Volkswagen T1 Urban Diorama

  Selamlar, Daha önce yaptığım ilk çalışmamı sizlerle paylaşmak istedim. Öncesi ve sonrasıyla.
 5. Hi Everyone!

  Selamlar herkese! Diorama sanatına ben de bu yıl kendi tarzımla giriş yaptım. Çalışmalarım için Instagram üzerinden @freelancecreator adresini takip etmeniz yeterli. Bu forum aracılığıyla da çalışmalarımı paylaşmayı düşünüyorum.

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.


Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×