Jump to content
 • Reklam

echtsasori

Üye
 • İçerik sayısı

  2
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  2

echtsasori kullanıcısının son zaferi 25 Mayıs 2020

echtsasori en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

2 Neutral

echtsasori Hakkında

Özel Profil Alanları

 • Şehir:
  İstanbul
 1. Diorama Malzemeleri Mağzası

  Tüm hobidaşlar selamlar. Aslında uzun zaman önce sizlerle paylaşmayı istediğim ancak yeni gelen bebeğimiz ve pandemi derken paylaşımda bulunamadım. Kısa Hikayem: Ben 2006 yılından beri profesyonel anlamda maket yapıyorum. Dış ve şirket siparişleri dahil birçok model imal ettim. Hem hazır kitlerden hem de el yapımı kitlerden. Ancak özellikle ürettiğim dioramalar için malzeme tedariki, fiyatlar yüzünden y.içi veya yurt dışı teminler oldukça zor oluyor. İhtiyaç duyduğum malzemeleri kendim yapabilirim düşüncesiyle başladığım diorama ürünleri üretim serüveni çevre ve tanıdıkların talepleri sonrasında genişleyerek hem yurtdışı hem de yurtiçi satışlarımla devam ediyor. Yurtdışı fiyatlara göre oldukça uygun fiyatlandırma politikası ile başladığım satışlar aynen devam ediyor. İhtiyaç duyan uygun fiyata diorama malzemesi almak isteyen herkesi, eğer Admin de uygun görürse Sayfama beklerim. Sitem üzerinden K.K ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Anlaşmalı kargo ile uygun kargo fiyatları geçerlidir. Ay sonuna kadar seçili ürünlerde %15 indirim kampanyamız mevcut. Sonrasında kampanyalar devam edecektir. Anlaşılabilirse forumumuza özel indirim kodları ile siz destek olmaya çalışırım. NOT: Sayfamda satışını yaptığım hiç bir ürün kopya ürün değildir. Hepsi evimin bir odasında elle imal ettiğim ürünlerdir. Saygılarımla, Herkese iyi modeller. smodelworld.com SMW Diorama Products
 2. Herkese Selamlar

  Merhabalar. Adım Cüneyt. 2005 yılından beri Profosyenel anlamda modelcilikle uğraşıyorum. Son 5 yıldır Kendi markam olan SMW Diorama adı altında özellikle 1/35 Diorama malzemeleri üretiyorum. Bunun haricinde Sipariş üzerine Mimari maketler özellikle Modern Jet Uçakları ve bilimum modeller yapıyorum. Maksadım burada satış vs yapmak değil. Siteyi yeni keşvettim. Katılım göstermek ve yardımcı olabileceğim model severlerle bilgi paylaşımında bulunmaktır.

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.


Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×