Jump to content
 • Reklam

Myavuz83

Üye
 • İçerik sayısı

  10
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  3

Myavuz83 kullanıcısının son zaferi 30 Eylül 2019

Myavuz83 en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

8 Neutral

Myavuz83 Hakkında

Özel Profil Alanları

 1. İlk dioramam

  Yorumunz için teşekkür ederim. Fotoğraf konusunda haklısınız biraz daha üzerinde çalışmam lazım. Çimler aslında tek renk değil fotoğraflarda bu şekilde görünüyor. Ama yinede aklımda ilaveler var ağaçlar ve çimlere döküntüler ekleyeceğim. Zaman olmadığından bir türlü tamamlayamadım. İnşallah bittiğinde çok daha güzel görünecek. Saygılar.
 2. İlk dioramam

  İlk ağaç tamam bakalım beğenecekmisiniz.
 3. İlk dioramam

  Projeye devam bugün biraz ağaç çalışması yaptım. Bu arada Mod Podge matte alabileceğim bir yer bilen varmı büyük şişelerden. Küçük 5'li setlerden var piyasada ondan aldım matte ve gloss u kullanıyorum sadece böylede pahalıya geliyor. Muadil kullanabileceğim bir ürün varsa önerilerinizi bekliyorum.
 4. Merhaba Diorama Türkiye

  Teşekkür ederim bende projelerimi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum
 5. İlk dioramam

  Yorumunuz için teşekkür ederim. Evet ağaçlandırma olacak hatta bugün ilk ağacın yapımına başladım. Birde su efektini tamamladım. Resimlerini ekliyorum.
 6. Merhaba Diorama Türkiye

  Hoş buldum. Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.
 7. İlk dioramam

  Yanıtınız için teşekkür ederim. Son resimler epoksi dökülmüş hali. Tabi daha su efekti şelaleler vs. yapımı olacak. Birkaçta ağaç eklemeyi düşünüyorum. Maalesef yapım aşamalarına ait resim yok sadece bunlar ve devamı olacak. Yapım aşaması ile ilgili sorularınız varsa memnuniyetle yanıtlarım.
 8. İlk dioramam

  Bugün epoksi dökümünü gerçekleştirdim. Devamı geldikçe sizinle paylaşacağım.
 9. İlk dioramam

  Youtube dan izlediğim videolardan gaza gelip, Luke Towan abimizin şelale çalışmasından esinlenerek yapımına başladığım ilk dioramam. Lütfen yorum ve önerilerinizi esirgemeyin.
 10. Merhaba Diorama Türkiye

  Herkese merhaba, ben İstanbul'dan Murat. Bu hobiye ilgim uzun süredir var ama son 2 aydır kendimce birşeyler yapmaya başladım. Forumdaki üstadlardan eminim çok şey öğreneceğim. Saygılarımla

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.


Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×