Jump to content
 • Reklam

AhmetAslanlı

Üye
 • İçerik sayısı

  10
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  5

AhmetAslanlı kullanıcısının paylaşımları

 1. Yağmacılar

  Teşekkürler:)
 2. Yağmacılar

  Araç Star Wars aracından , çeşitli el yapımı parçalar kullanarak modifiye.
 3. Hurdacı ve Emekli Robot

  Teşekkürler:)
 4. Hurdacı ve Emekli Robot

  Bu da böyle bir şey:
 5. 3 Numrolu Kamyonet

  Teşekkürler:)
 6. 3 Numrolu Kamyonet

  Nazım Hikmet' in Kuvay-i Milliye Destanı' nda 7. Bab' da geçen şiiri canlandırmaya çalıştım. Kurtuluş Savaşımızın gizli kahramanlarından birini anlatır bu kısımda şair...
 7. Space 1999 Eagle Evsizler

  Teşekkürler:)
 8. Space 1999 Eagle Evsizler

  Dizide, bu araçlar ay üssünde kullanılıyorlar. Dünyadan atık nakli yapılıyor. Ancak üste bir patlama oluyor ve ay yörüngeden çıkarak uzay boşluğuna doğru yola çıkıyor. Dioramada, dünyada artık bir işe yaramayan bu Eagle'lardan birinin hurdalıktaki son günlerini yorumladım.
 9. Battlestar Galactica Hangar Diorama

  Bu da geçen seneden bir dio. Dizideki hangarı canlandırmaya çalışmıştım:
 10. Selamlar

  Merhaba arkadaşlar. Istanbul' da yaşıyorum. Bir kaç senedir plastik model ve diorama ile ilgileniyorum. Bilim kurgu daha çok. Bir anı oluştururken, izleyicinin öncesi ve sonrasını düşünmesine sebep olursam o diorama benim için hedefine ulaşmıştır diyorum. Bu hobide öğrenme hiç bitmiyor, bir şeyleri birlikte öğrenmek ve uygulamak eğlenceli. Herkese keyifli modeller.

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.


Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×