Jump to content
 • Reklam

umut

Üye
 • İçerik sayısı

  5
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  2

umut kullanıcısının son zaferi 17 Aralık 2018

umut en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

5 Neutral

umut Hakkında

Özel Profil Alanları

 1. Isparta'dan Selamlar

  Teşekkür ederim. Şimdiden bu siteden çok şey öğrendim. Dediğim gibi şu aralar zaman bulamıyorum. İlk diorama denememin çoğu bitti. Zemin ve birkaç rütuş işleri kaldı.
 2. Fanus - saklama / sergileme kabı. (yardım)

 3. Fanus - saklama / sergileme kabı. (yardım)

  plexiglass dan kutu yapımı. Isı tabancasıyla daha kalın malzemeden yapılabilir.
 4. Devam eden eski bina denemesi

  Gerçekten harika olmuş elinize sağlık...
 5. Isparta'dan Selamlar

  Tüm hobi sever arkadaşlara selamlar. Isparta nın Uluborlu ilçesinde yaşıyorum. yaşım 39 esnafım. Bende ilk önce maketle başladığım bu hobiye dioramayla devam etmek istedim. Yapmış olduğum maketlerin resimleri aşağıda. Şuan bir diorama yapıyorum fakat biraz ara vermek zorunda kaldım. Hem vakit bulamıyorum hemde statik çim aplikatörü için Çinden parça bekliyorum. Dioramam bitince buradan siz değerli sanatçıların yorumları için paylaşacağım. Herkese hayırlı günler.

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.


Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×