Jump to content
 • Reklam

Fatih KOÇ

Üye
 • İçerik sayısı

  9
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  2

Fatih KOÇ kullanıcısının son zaferi 26 Ekim 2018

Fatih KOÇ en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

5 Neutral

Fatih KOÇ Hakkında

 • Doğum Günü 29-08-1993

Özel Profil Alanları

 1. Diorama ve Kavram

  Müze planımız bu ve buna ek olarak ikinci kat mevcut. Şöyle izah edeyim kavramımız soyut ya da somut olabilir. Örneğin ; Zıtlık , Akışkanlık , Canlılık vs. vs. bunlar gibi. Diorama ile özdeşleşecebilecek kelimelere ihtiyacım var.
 2. Herkese selam

  Sadece bir eser olarak değil bir alanımız var buraya diorama müzesi yapmayı planlıyorum proje çalışması olarak. Anadolu Selçuklu Devleti ile ilgili eserleri sergileyeceğim bir müze düşünüyorum logo mu gece tasarladım ve kurgu oluşturdum sayılır. Diğer yazımı okuduğunuzda sizlerden istediğim biraz daha net anlaşılıyor. Teşekkürler.
 3. Diorama ve Kavram

  Herkese iyi akşamlar, Şuan İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü Öğrencisiyim ve Proje olarak ben Müze çalışıoruz. Müze konusu olarak Diorama müzesi yapmaya karar verdim ve bu sayede sizlerle birlikte olma fırsatını yakaladım.Sizlerden ricam diorama ve Türkiye Selçuklu Devleti ile ilgili kavram üretmem gerekiyor.Bu konuda aklınıza gelen bir kaç kelime benim için yeterli olabilir belki de ilginiz için şimdiden çok teşekkürler. Bu arada Proje Konya İlinde eski bir okul için düşünülüp bizlerden çıkacak güzel fikirlerle hayat bulabilir.
 4. Henüz bitmemiş 1/6 Vespa 150 Eskitme denemesi

  emeğinize sağlık güzel bir çalışma süreci .)
 5. MERHABA

  hoş geldiniz güzel ve keyifli olması adına sürekli paylaşım ve birlikteliğe devam
 6. Herkese selam

  keyifli olacağından şüphem yok
 7. Askeri mevzi - Nasıl yapılır ? (Ders)

  İzledim bunu güzeldi gerçekten bu konuda çok yeniyim 1/100 maketimde gerekecek diye düşünüyorum.Malzemelere nereden ulaşabilirim?
 8. Herkese selam

  Herkese merhaba foruma yeni üye oldum ve Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim Müze projesi olarak diorama seçtim ve araştırmalarım dahilinde aranıza katıldım umarım keyifli zamanlar geçiririm. Merakım 1/100 ölçekte ne kadar zorlanırım?

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.


Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×