Jump to content
 • Reklam

Duygu Engin

Üye
 • İçerik sayısı

  9
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  2

Duygu Engin kullanıcısının son zaferi 12 Aralık 2018

Duygu Engin en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

6 Neutral

2 Takipçiler

Duygu Engin Hakkında

Özel Profil Alanları

 1. 3d Baskı

  Yani o boy hazır model olursa ve varsa neden olmasın pekala yapılabilir. Onun dışında rigli bir model alıp pozsiyonunu sağlayıp öyle basmak lazım. Hayvan figürü çok fazla var sorun olmaz. Yani tam bir maliyet çıkarmadım ama cm/10TL gibi bir fiyattan satıyorum ortalama. Bu arada detaylar klasik 3d yazıcılara göre çok çok iyidir.
 2. hayvan figürleri için hangi kaynaklardan faydalanabiliriz?

  teşekkürlerrr
 3. hayvan figürleri için hangi kaynaklardan faydalanabiliriz?

  ben yardımcı olabilirim size istedğiniz ebatta :=). Ekteki ineği kendim bastım :=)
 4. 3d Baskı

  Evett pek aktif olamasamda forumda. Uğraşıyoruz kendi çapımızda bir şeylerle Kıra döke bu arada da diorama yapımlarında kullanmak üzere sipariş ettiğim yazıcı da geldi. İlk çıkışımı da yaptım. Detaylar falan inanılmaz iyi. Cep telefonuyla acele çektim şimdilik. Ama ortalama bir fikir verir diye düşünüyorum. İstediğiniz bir şey olursa da elimden geldiğince yardımcı olurum.
 5. Selam

  selam siz bana ebat verirseniz o konuda yardımcı olabilirim. MEsela tabela 2x4 cm deyin o ebada getirirm ben size yollarım direkt a4 üstünden basabilirsiniz.
 6. Selam

  Teşekkür ederim. ilk dioramam için bana kim yardım edecek 1/72 Mitsubishi Pajero Ralli ART için kum tepesinden atlamasını yapacağım. Gerekli malzemeler nelerdir. Temin edeyim.
 7. Selam

  Oh be sonunda her bilgisini sonuna kadar kullanabileceğim bir platformla karşılaştım. Öncelikle kendimi tanıtayım. Adım Duygu ENGİN (bayan değil ) 37 yaşındayım bir ithalat firmasının reklam bölümünde çalışıyorum. Adobe ve benzeri programlarda destek verebilirim isteyenlere Diorama sevdam uzun zamandır var ama nereden başlayacağımı bilemiyordum. Aslen die-cast koleksiyoncusuyum 1/72 ve 1/18 olarak. Hepsini tek tek kutu içinde hapsetmektense her birinin bir hikayesi olsun taraftarıyım. Böyle böyle başlayıp hayalim olan Normandiya çıkarması diorama ma kadar kendimi pişircem. bakalım başlangıcım bu şekilde bilmediğim çok şey var bol bol kafanızı şişirebilirim. Şimdiden teşekkürler.

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×