Jump to content
 • Reklam

Bay-T

Üye
 • İçerik sayısı

  119
 • Katılım

 • Son ziyaret

 1. Hogwarts diorama

  evet hocam hazır değil adam tek tek yapıyor bende bir kaç karede gördüm siz beni aşar diyorsanız bize 10 beden büyük gelir bu ççalışmalar sanırım burasıda gerçek filmde kullanılan hogwarts dioraması bu nasıl diorama ise artık
 2. http://www.najingcn.com/productlist1.asp sitesine denk geldim arkadaşlar dioramalarınız için ölçekli ürün tedarik ediyorlar. Keşke ülkemiz de böyle bir site olsa hobi için çok faydalı olur.
 3. Hogwarts diorama

  merhaba hocam senin mesaj atman bile yeterli bu forumdaki en deneyimli üstadlardan birisin bence. şöyle söyleyeyim alt deniz zemini ve kayalıklar şato kısmı tren arka binalar vs değil sadece deniz zemini kayalık üstüne inşa edilmiş hogwarts okulu.
 4. Hogwarts diorama

 5. Hogwarts diorama

  arkadaşlar hogwarts dioramasına takmış durumdayım bu aralar bunu altından kalkılır mı? sizce maliyet ve ne kadar zaman alır böyle bir proje?
 6. hayvan figürleri için hangi kaynaklardan faydalanabiliriz?

  evet dostum haklısım alibaba.com dan sipariş vereceksin malesef ülkemiz de tedarik sorunlu hobi için. https://www.maketistan.com/arama?search=hayvan&description=true bunlar işini görür belki
 7. Diorama maliyetleri ve hobiye dair soru cevap.

  Herkese çok selamlar çok teşekkürler. @mcan @Ozan Kaya @CuneytGokdere @igunder selamlar saygılar. Projeleriniz harika hepsine defalarca baktım. Anlıyorum ki korkulacak bir şey yok istemek ve yeteri kadar zaman yeterli.
 8. Hocalarım büyüklerim küçüklerim uzun zamandır giremedim foruma ama artık buralardayım. SELAMLAR HERKESE TEKRAR. Diorama konusuna sağlam giriş yapmak istiyorum hemde herkese ön bilgi olsun istediğimden usta ve siz değerli hobici arkadaşlarım şu konuya açıklık getirebiler mi ? Diorama hobisi maliyetli midir? Öğrenci arkadaşlar bu hobinin altından kalkabilirler mi ? Standart bir diorama orta seviye hikayedeki bir diorama için maliyet nedir ? Hobiye başlayacak arkadaşlara kesinlikle altın değerinde önerileriniz var mı ? Başlamadan neleri araştırıp öğrenmeliler ? Bu soruların cevaplarını verirseniz harika olur ve herkese rehber olur diye düşünüyorum konu.
 9. subaru impreza wrx sti 2007 Rally 21 Ocak 2016

  Müthişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
 10. Okyanusta yaşam (Diorama)

  Bu nedit yaaaaaaaaaaaaaaaa helal olsun hocam Türkiyede sayılı kişilerdensiniz bence diorama konusunda.
 11. Teraryum (Sürüngen hobisi)

  Adam resmen eve orman kurmuş ve bayıldım abi bu nedir yaaa Sakız gibi kurbağalar birde ne tatlı Bende zamanında tarantula beslemiştim sonra tabi iş güç derken bitirmiştim hobiyi ama bunu görünce deppreştim yine
 12. Sergi Önerisi

  Bence olursa bu platform sayesinde sizler sayesinde olur arkadaşlar çok değerli dioramacıarkadaşlar var aramızda. bu ortaköyde bir sergi salonu var orası kiralanıyormuydu bu durumlarda emindeğilim ama beşiktaş belediyesine tanıdık olanlar mutlaka bir araştırsın derim.
 13. EV + LOANTA ÇALIŞMAM...

  hocam eline sağlık gözlerim bayram etti valla devamını bekliyorum büyük heyecanla bende
 14. Model hamurundan kalıp çıkarmak

  @DioramaTürkiye hocam size katılıyorum www.figurturkiye.com da çok iş yapar bu çalışma ve Mehmet bey de yok yok anlaşılan figür çalışmalarımıda orada yayınlarım dediniz galiba ? birden fazla hobiye sahip olmak ve hepsinde yapıcı rol oynamak harika bir duygu olsa gerek sizin gibi nice arkadaşlar var güzel ülkemde eminim umarım en kısa zamanda tek çatı altında bu platformda gerek figür türkiye de toplanırız.
 15. Herkese merhaba ben mustafa

  Mustafa bey aramıza bomba gibi bir giriş yaptınız ! O çeşme nedir öyle ya ?????? Yemin ederim koy bir müzeye sırıtmaz çok net ! Ve bu sizin ilk çalışmanız ? İnsan hayret ediyor Artık bildiklerinizi lütfen gerekli kategorilerde paylaşmayı unutmayın hatta ders niteliğinde başlıklar bekliyoruz sizden.

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.


Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×