Jump to content
 • Reklam

DioramaTürkiye

Yönetici
 • İçerik sayısı

  855
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  56

DioramaTürkiye kullanıcısının son zaferi 3 Eylül 2021

DioramaTürkiye en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

425 Excellent

DioramaTürkiye Hakkında

 • Doğum Günü 02-09-1987

Özel Profil Alanları

Güncel Profil Ziyaretleri

5.537 profil görüntüleme
 1. İzmir'den merhaba

  Genelde hatalar başarı ve tecrübeyi getiriyor bence her şey harika. Bir dahaki çalışmalarınıza sıfırdan günlük tutmanızı rica edeceğim herkesin bilgilenmesi adına.
 2. İzmir'den merhaba

  Aramıza hoş geldiniz. Keşke yapım aşaması da olsaydı harika görünüyor elinize sağlık bu ilk eseriniz ise ustalık eserleriniz neler olacak gerçekten merak ettiriyor.
 3. Araniza yeni katildim

  Aramıza hoş geldiniz. Evet maalesef sitemiz çok kişi tarafından bilinmiyor hobi oalrakta ülkemizde çok yaygın değil gerek malzeme pahalılığı gerek hobiye olan ilgi ama aynı şey avrupa için geçerli değil fazlaca saygı duyulan ve merak uyandıran bir hobi ülkemizde siz ve sizin gibi değerli dioramaistler oldukça projede yayın hayatına devam edecektir. Çalışmanız harika olmuş.
 4. Üst geçit çalışması

  Harika bir çalışma olmuş elinize sağlık.
 5. Ev ve Sokak Çalışması

  Harika gidiyor elinize sağlık! Çevre süslemesi gelecek mi? Tabela ? Belki sokak hayvanları ? Ağaç gibi ek detaylar ?
 6. Genç Fil ve Akbaba

  Evet Sadece mobil uygulamalarda gelecek çünkü! Web site forum kültürü son demlerini yaşıyor hatta bitti bile diyebiliriz. Yakın tarihte umarım bir duyuru yapabiliriz.
 7. Genç Fil ve Akbaba

  Ben teşekkür ederim ev et burası kısmen tuttu diyebiliriz rağbet var ama figurturkiye için en az 10,15 yılı var ülkemizin galiba Burasını da dijitalleştirme planımız var yani bir uygulama şeklinde yapıp tüm paylaşımları oradan yapmak soruları oradan sormak anlık bildirimler vs gibi düşünelim. Zaman ne gösterecek bakalım
 8. Genç Fil ve Akbaba

  Tebrikler gerçekten tam bir dioramistsiniz. Kilden kendi envanterinizi çıkarmanız harika. http://forum.figurturkiye.com/ da giriş olarak başlattık 2 sene önce ama hiç rağbet görmedi belki 15,20 yıl sonra canlanır orası da Türkiye henüz hazır olmasa gerek.
 9. Genç Fil ve Akbaba

  İnanın muhteşem! Ama bu dioramaların yapımlarına da şahitlik edebilsek keşke fotoğraf veya vbideolarla. Birde aklıma şöyle bir şey geldi. Filin etrafında aslan sürüsü yukarıda da akbaba. Herkes ekmeğinin peşinde misali
 10. Sokak Diorama

  Harikasınız! Merakla bekliyorum. En güzel projeleriniz de buluşmak dileğiyle.
 11. Sokak Diorama

  Detay seviyesi harika! Elinize sağlık! Eleştiri yok bir minik kedi figürü bir yerlere eklenebilirmiş sanki
 12. Araba dieroma

  Aramıza hoş geldiniz. Diorama ekipmanları altındaki kategorilerden neyin nasıl yapıldığını videolar eşliğinde izleyerek ilk basamağı tırmanabilirsiniz. Sonra takıldığınız noktalar olursa buradan konu açarak bizlere sorabilirsiniz. Başarılar.
 13. GRAN SASSO BASKINI

  Harika olmuş elinize sağlık
 14. Herkese Merhabalar

  Gökhan bey aramıza hoş geldiniz. Dioramalarınızı görmeyi dört gözle bekliyoruz.
 15. Grandfather saat

  Konuyu ilk görünce bu antika ne alaka diorama forum sayfası ile dedim yani '' GERÇEK SANDIM '' meğer muazzam bir diorama parçası duruyormuş karşımda tebrikler inanılmaz güzel ve detaylı olmuş.

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.


Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×