Jump to content
 • Reklam

DioramaTürkiye

Yönetici
 • İçerik sayısı

  800
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  44

DioramaTürkiye kullanıcısının son zaferi 21 Mayıs

DioramaTürkiye en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

399 Excellent

DioramaTürkiye Hakkında

 • Doğum Günü 02-09-1987

Özel Profil Alanları

Güncel Profil Ziyaretleri

4.722 profil görüntüleme
 1. Kule diorama

  Şimdiye kadar yayınladığınız diorama çalışmaları arasında benim net favorim bu.
 2. Tamiya Bmw r75 diorama

  Elinize sağlık güzel çalışma
 3. Köy Evi

  Harika olmuş! aşama aşama güzel pozlarla anlatımla beraber. Elinize sağlık daha güzel projeleriniz de buluşmak dileği ile.
 4. At Çiftliği

 5. At Çiftliği

  Elinize sağlık ama eskitme detayları ağaç doku çalışmaları derslerine mutlaka göz atın çiftlik baraka/klubesi çok güzel şekillendirilmiş çok başarılı boyama konusunda tekrar bir çalışma yapılırsa sıfır halinden sonra objenin çok daha güzel olabilir tavsiyesi verebilirim.
 6. Kitapçı Diorama

  Renkler ve uyum harika olmuş Ölçek nedir tam olarak? Yapımına dair tam detaylı fotoğraflar olmadığından sebep fotoğraf paylaşımı kısmına taşıdım bilginize.
 7. Herkese Selamlar

  Aramıza hoş geldiniz Cüneyt bey. Satış da yapabilirsiniz bunun için bölümümüz var forum da. Çalışmalarınızı paylaşmanızı dört gözle bekliyoruz.
 8. Volkswagen T1 Urban Diorama

  Detayları sosyal medya yerine platformun gelişmesi adına buradan izleyebilirsek çok mutlu oluruz.
 9. Hi Everyone!

  Selamlar instagram'dan ziyade buradaki paylaşımlarımızı arttırırsak hem platforma hem de hobiye fazlaca katkımız olur aramıza hoş geldiniz her iki taraftanda takipteyiz sizi. Yapıtlarınızı paylaşmanızı heyecanla bekliyoruz.
 10. Ve sezonun ilk ve özel çalışması biter ...

  Bunun yapım aşaması olsa belkide binlerce kişiye rehber olabilirdiniz. Mutlaka çalışmalarınızı vakit buldukça gün gün kaydedin görselleyin. Müthiş olmuş.
 11. Diorama varan 2

  1. çalışma için görünce verdiğim ilk tepki; '' Hadi canım! '' Gerçekten harika olmuş. Eliize sağlık.
 12. Diorama çalışmalarım.

  Süper emeğinize sağlık.
 13. 1/24 diorama garaj yapımı

  Biz teşekkür ederim platformumuza olan desteğinizin her daim devam etmesi dileği ile.
 14. Diorama çalışmalarım.

  Aramıza hoş geldiniz. Şu tek fotoğraf bile o kadar harika duruyor ki! Lütfen daha fazla fotoğraf çekip ekleyin Yapım aşaması varsa ayrıca konu açabilirsiniz. İlk çalışmanız bu sanırım? Gerçekten çok yeteneklisiniz.
 15. 1/24 diorama garaj yapımı

  Süpermiş ben karıştırmış da olabilirim. Ben çok beğendim heyecanla konunuzu takip ediyorum lütfen paylaşım yapmayı unutmayın gelişme oldukça. Başka projeleriniz var mı ? Başka hikayeler de ?

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×