Jump to content

Liderlik Tablosu


Popüler İçerik

14-01-2020 tarihinden beri tüm alanlarda en beğenilenler

 1. 1 point
  Merhabalar sevgili DioramaTürkiye ailesi İlk tren konulu diorama çalışmam .elimde döneme ait görseller kısıtlı olduğu için çok yorum katmak istemedim ..umarım beğenirsiniz.
 2. 1 point
  2006 yılında istanbul Hava Müzesinin düzenlediği diaroma yarışmasında 3.lük almıştım.
 3. 1 point
  Furkancığım bu forumu takip etmeye devam edersen ve gerçekten ilgileniyor isen yapamayacağın hiç bir şey yok .ben çok istifade ettim .Halen de ediyorum. Başarılar ..
 4. 1 point
  Alçı kuruduktan sonra zemini boyamadım çünkü zaten alçıya az da olsa toprak karıştırmıştım çok beyaz değildi .çim ekmeden önce boyanırsa daha iyi göründüğünü hepimiz biliyoruz ama ben kar planları yaptığım için o kısmı atladım .🙃Statik çim tam bir haftamı aldı .ektim ama ekipman baya yordu beni 😃 Birde kar efektini atmadan çok düşündüm çok güzel olmuştu ve risk alıp almama konusunda iki gün düşünüp karar verdim ve kar olmasına karar verdim çünkü en başta planladığım gibi gitmek en doğrusu diye düşündüm .hayli stresliydi benim için ama çocuklar gibi bir elimde elek bir elimle gözümü kapatarak uyguladım .ama pişman olmadım .arada görünmese de mimik kar öbekleri yapmayı da unutmadım .
 5. 1 point
  Böyle karmakarışık bir zemin ile başladım işe 😁 tren maketi dışındaki herşeyi kendim yaptım.çok keyif aldım yaparken zemini strafor üzerine alçı ile çalıştım burda
 6. 1 point
  Evet benim ilk ödülüm dü.
 7. 1 point
  pm modelin 2 uçağı ,2 ayrı filoya ait uçaklar.Yeni yapmış olduğum merdivenler ve yangın söndürücüler de kullanılmıştır.

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×