Jump to content

Liderlik Tablosu


Popüler İçerik

10-08-2019 tarihinden beri tüm alanlarda en beğenilenler

  1. 1 point
    Herkese Selamlar iyi forumlar bol güzel dioramalar. Geçen hafta bit pazarından almış olduğum 1:43 gemiciği denize taşıdık kayalık yapacaktım kayalığa dogru surukleniyor hissi için sonra vaz geçtim seyir halinde olması daha güzel olur dedim. Kullanılan malzemeler; Eski bir gemi, strafor, sıcak silikon ve alçı birde boyalar. Alçıyı hazırlar iken içine mavi boya kattım boya ile uğraşmamak için ve straforumuza bir güzel gelişi güzel yaydım ve o anda gemiyi oturtmak geldi ve oturttum. Gemi kenarlarını beyaz boya ile hafiften boyadım ve alçının üstünü komple sıcak silikon ile kapladım ( epoksim bitti ve iş bulmadığım için malzeme tedarik edemiyorum) ilk silikon katman soguduktan sonra tekrardan dalga islemi yaptım suan cercevem kaldi yorumlar sizlerden.
  2. 1 point
    @01usagi01 Ellerine sağlık, çok güzel olmuş. Epoksi kullanmadan deniz efekti güzel olmuş
  3. 1 point
    Sayın Yöneticim bazı yerlerde resim çekmeyi unuttum mazur görün valla iş bulamama stresi ve geçim derdinden. Ama aşamaları yinede çekiyorum konu taşınması sizin takdirinize kalmış. Straforu çerçeveledim ve biraz değişikliğe gidip tekrardan alçı ve silikon uygulaması yaptım. Ve şuan fark ettim resimler karışık yüklenmiş affınıza sığınıyorum. Şuan yaptığım çerçeveye doktor çubuklarından gelişi güzel bir ikinci bir çerçeve yapacağım inşallah oda kaplama şeklinde olacak şuanki son resimleri paylaşmak istiyorum.

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×