Jump to content

Liderlik Tablosu


Popüler İçerik

Showing most liked content on 04-11-2020 tüm alanlarda

  1. 1 point
    Selamlar herkese, Bir süredir hem bu forumu, hemde çeşitli kaynakları takip ediyordum. İlk diorama çalışmamı kız arkadaşım için doğum günü hediyesi olarak yapmıştım ve sonra devam etme şansım olmadı. Geçenlerde bu hevesim tekrar ortaya çıktı ve malzemeleri alarak ikinci dioramamı tamamladım. Sizlerin beğenisine sunmak isterim. İlk dioramam doğada oturan bir kadın. İkincisi ise yine kız arkadaşımın antika pazarından bana aldığı model uçağın tamiri sahnesi. Kullandığım malzemeler: Strafor 2 mm kalınlıkta balsa Siyah ve kahverengi akrilik boya tutkal maketler için yosun, kırpıntı sünger ve taş.
  2. 1 point
    pamuktan bide toz bulutu yaparsanız daha süper olur bence :)ben sprey boyayla boyadığım için çok katı oldu varsa imkanınız airbrushla güzel şeyler çıkartıyorlar baya izlediğim kadarıyla.
  3. 1 point
    Ellerinize , emeğinize sağlık

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.


Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×