Jump to content

Liderlik Tablosu


Popüler İçerik

19-12-2019 tarihinden beri tüm alanlarda en beğenilenler

 1. 2 points
  Cumhuriyet dönemimizin ilk hava şehidimiz Cengiz Topel’i anmak, anısını yaşatmak için yaptığım bir diaroma çalışması.PM modelin F100 modelini kullandım.Uçak üzerindeki işaretler Cengiz Topel’in kullandığı uçağın işaretleri, merdiven maket çerçeve kenarlar ısı ile çekilmek suretiyle tarafımdan yapılmıştır.Bütün marketçi arkadaşlara başarılar ve kolaylıklar diliyorum.
 2. 2 points
  Devam eden ve bitmiş gibi olan çalışmalar.
 3. 1 point
  Merhabalar sevgili DioramaTürkiye ailesi İlk tren konulu diorama çalışmam .elimde döneme ait görseller kısıtlı olduğu için çok yorum katmak istemedim ..umarım beğenirsiniz.
 4. 1 point
  2006 yılında istanbul Hava Müzesinin düzenlediği diaroma yarışmasında 3.lük almıştım.
 5. 1 point
  pm modelin 2 uçağı ,2 ayrı filoya ait uçaklar.Yeni yapmış olduğum merdivenler ve yangın söndürücüler de kullanılmıştır.
 6. 1 point
  İlgimize çok teşekkür ederim
 7. 1 point
  Bundan sonraki yapacaklarımı aşama aşama çekip yayınlayacağım.İlginize çok teşekkür ediyorum.
 8. 1 point
  Diaromalarda kullanılan malzemeler,(uçak ve figürler hariç)tarafımdan yapılmış.Hiçbir malzeme dışarıdan alınmamıştır.
 9. 1 point
  Merhaba ben gruba yeni katıldım.40 yaşındayım...Biraz kafa dinlendirmek, biraz vakit değerlendirmek, biraz da farklı hobiler arayışında olmam sebebi ile maket ve diorama konusuna merak sardım.El becerdin idare eder seviyede ancak boyama konusunda biraz yeteneksizim.... Başlangıç kitleri ile başlayıp yavaş yavaş ilerlemeyi düşünüyorum... Daha hiçbir malzemem yok...Öncelikle ihtiyaçlarını belirleyip onları temin etmekle başlayacağım... Umarım uzun soluklu bir hobi olur benim için...
 10. 1 point
  Sorun yok ben düzenledim 2 Çalışma harika olmuş köşe duvar yüksek olan. Ve ev kısmına bitişik duvar kısmı alçak yerleşim olan. Devamının gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum .
 11. 1 point
  Motosiklete daha özen gösterebilir miydim bilmiyorum ancak örnek aldığım resime benzetmeye çalıştım, arkasına bir çanta yapabilecek miyim ona bakıyorum

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×