Jump to content

Liderlik Tablosu


Popüler İçerik

16-09-2019 tarihinden beri tüm alanlarda en beğenilenler

 1. 2 points
  Yorumunuz için teşekkür ederim. Evet ağaçlandırma olacak hatta bugün ilk ağacın yapımına başladım. Birde su efektini tamamladım. Resimlerini ekliyorum.
 2. 1 point
  Bir Harry potter hayranı olarak ben de hogwarts şatosunun dioramasını yapmaya kararlıyım. Henüz bina yapımında yeterli olmadığımı düşünüyorum. Şatoyu hatasız yapmak istediğim için 3d yazıcıdan cıkarmayı planlıyorum. Google a 'hogwarts 3d' yazarsanız bir çok ayrıntili plani var. Size bir fikir olsun istedim. Kolay gelsin.
 3. 1 point
 4. 1 point
  İlk ağaç tamam bakalım beğenecekmisiniz.
 5. 1 point
  Projeye devam bugün biraz ağaç çalışması yaptım. Bu arada Mod Podge matte alabileceğim bir yer bilen varmı büyük şişelerden. Küçük 5'li setlerden var piyasada ondan aldım matte ve gloss u kullanıyorum sadece böylede pahalıya geliyor. Muadil kullanabileceğim bir ürün varsa önerilerinizi bekliyorum.
 6. 1 point
  Herkese merhaba, ben İstanbul'dan Murat. Bu hobiye ilgim uzun süredir var ama son 2 aydır kendimce birşeyler yapmaya başladım. Forumdaki üstadlardan eminim çok şey öğreneceğim. Saygılarımla
 7. 1 point
  Teşekkür ederim bende projelerimi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum
 8. 1 point
  Hoş buldum. Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.
 9. 1 point
  Begenmenize sevindim şahsen ama vermiş olduğunuz linki ve diğer türleri kontrol ettiğimde çizim istemekte bu şekilde biraz kolaya kaçıp hikayeyi oluşturduktan sonra görselleri manipüle ediyorum önceden dediğim gibi hikaye yazmakta sıkıntı çekiyorum buda diorama gibi olsa yap yap geç. Kısmet olursa 50x50 bir alt tavlada figürler ve diorama sahneleri ile yapacam oda biraz zaman alacak yapmak.
 10. 1 point
  @DioramaTürkiye maşallah gözünüzden birşey kaçmıyor sayın yöneticim oyun olduğunu nasıl anladınız Adobe photoshop kullandım sadece birde oyuna uygun bir tranir bulup sahne geçişi yaptım şuan fragman tarzında ama ilk 5 perde hazır 2 sahne görsellerini de yakaladım ama istediğim olayları aks ettire bilmek için biraz daha farklı açılardan görsel yakalamam lazım. Hikaye oluşturmakta sıkıntı çekiyorum sadece onuda anlamışsınızdır. Üstesinden gelirsem ne mutlu bana artık.
 11. 1 point
  Herkese merhaba. Nedense araba temalı diorama yapıyorum ( elimde araç çok galiba ) ve yine yapmaya çalıştım son noktayı kattım sadece duvar arkasına forex kullanacam ve çerçevesi yapılacak. Biraz değişiklik olsun dedim ve tarz dışına çıkı verdim. Kullanılan malzemeler strafor alçı, boya, araba, silikon, tutkal, çim ( el yapımı boya fırçasından) aklima gelmeyen malzeme varsa sora bilirsiniz. Aracımız gerçekçi dursun diye bazı yerlerini ateşe verdim sizlerde benim gibi ateşle fazla oynamayın elinizi yakarsınız benim gibi güzel açılardan çekemedim tekrardan çekersem atacağım. Gözünüze eksik gelen yer olursa söyleyin belki ekleme yapma şansım olabilir. Resimler ile baş başa bırakıyorum sizleri
 12. 1 point
  Teşekkür ederim @DioramaTürkiye sayın yöneticim aynı şekilde arkadaşımda dedi araba kirli kanalizasyon var ama ne hikmetse duvar tertemiz ben o an pot kırmadım dükkan sahibi duvarları yeni boyatmış dedim ama kirletme çalışmalarına başlayalı 2 gün oldu işlerimden dolayı zaman bulamamadığım için resimleri atamadım en kısa zamanda atacağım inşallah
 13. 1 point
  Geçmiş olsun eliniz için zira araba realistik en net görüntüyü almış emeğinize sağlık Duvara eklemeler gelecek mi? Kir çamur duvar yazısı vb. gibi ?

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×