Jump to content

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor     

 1. Son hafta
 2. Yardımcı Kitapların Sağladığı Faydalar

  Okul Öncesi Kitapları Fayda Sağlıyor mu? Okul öncesi kitaplar 6 aylık çocuklarla 5 yaş aralığı çocukların okuma yazmayı eğlenerek öğreneceği içeriklerle kendisine hayran bırakıyor ebeveynleri. Okul öncesi süreçte çocuklarımız etrafı ve çevrelerini keşfetmeye başladıkları andan itibaren, ilgi alanları ile merak duyguları da gelişmektedir. Çocuklarımız ilk olarak hayatı bu süreçte keşfetmeye başlamaktadırlar. İsteklerini aile fertlerine farklı iletişim yolu ile bildirmektedirler. Ayrıca bu dönemde çocuklarımızın konuşmaları da oldukça aktif bir durumdadır. Çocuklar bu süreç içerisinde kendilerini doğru ve etkin bir şekilde ifade edebilmeleri için konuşma yetilerine ağırlık vermektedirler. Dönem içerisinde konuşmalarını hızlandırmalarına fayda sağlayacak en büyük fayda ise bol bol kitap okumalarıdır. Bu nedenle okul öncesi kitapları çocuklar için oldukça faydalıdır. Eğer çocuklarımızın gelişimine fayda sağlayan bu ürünler nasıl diye merak ederseniz çok iyi ürünler olarak cevap verebilirim. Bugünün çocukları yarının büyükleri, çocuklarımız için, onların gelişimi için ne yaparsak yapalım az gelir. Okul Öncesi Dikkat Güçlendirme Setleri Çocuklarımızın belirli bir kısmı öğrenme aralıklarında ev ödevlerinin yanı sıra herhangi bir yazı yazma durumlarında ayrıca resim boyama gibi eğlenceli etkinliklerle ilgilenirken odaklanma gibi problemler yaşayabilmektedirler. Bu odaklanma problemi çocukların kendi yaş aralığındakilere göre daha kısa ya da uzun olabilmektedir. Bu durumu ise çocuklar yeteri miktarda etkinliklere dikkat veremediklerinde anlayabilirsiniz. Bu tür sorunlarsa çocuklar için oldukça can sıkıcı olmakla birlikte, ebeveynler için de korkulu bir hal almaktadır. Dikkat Güçlendirme Seti tam da bu durumda imdadımıza yetişmekte, çocukların dikkatlerini toplamasına olanak sağlamaktadır. Eğer çocuğunuzda buna benzer sorunlar görüyorsanız mutlaka bu setlerden almanız gerekmektedir. Okul Öncesi Okuma Yazma Setleri Belirtmiş olduğumuz okuma yazma seti ürünleri çocuklarımızda beyin gelişimlerinin yanı sıra sinaptik adı verilen bağlantının da üzerlerinde kurulmasına olanak sağlamaktadır. Çocuklarımız özellikle okul öncesi ilk 6 senelik süreçte hızla büyümektedirler. Bu durum uzmanlar tarafından da kanıtlanmıştır. Bu dönem içerisinde okuma yazma setiyle çocukları mutlaka tanıştırmanız gerekmektedir. Ayrıca okul öncesi dönemde çocuklarımızın beyinleri çevresel tepkimelere açık durumda bulunmaktadır. Bu dönem ise bundan dolayı beyinlerin en açık olduğu dönem olarak adlandırılmaktadır.
 3. Daha eskiler
 4. Kule diorama

  Çok teşekkür ederim. Devamı gelicek😂
 5. Kule diorama

  Şimdiye kadar yayınladığınız diorama çalışmaları arasında benim net favorim bu.
 6. Tamiya Bmw r75 diorama

  Elinize sağlık güzel çalışma
 7. Kule diorama

  Malzemeler Karton Kutu Alçı Pringles Kutusu Akrilik Boya Ufak Taşlar
 8. Köy Evi

  Çok teşekkür ederim 😊🙏
 9. Köy Evi

  Harika olmuş! aşama aşama güzel pozlarla anlatımla beraber. Elinize sağlık daha güzel projeleriniz de buluşmak dileği ile.
 10. Köy Evi

  Malzemeler -Karton kutu -Alçı -Strafor -Sünger (çim için) -akrilik Boya
 11. At Çiftliği

 12. At Çiftliği

  Tavsiyenizi dikkate alıcam teşekkür ederim🙏
 13. At Çiftliği

  Elinize sağlık ama eskitme detayları ağaç doku çalışmaları derslerine mutlaka göz atın çiftlik baraka/klubesi çok güzel şekillendirilmiş çok başarılı boyama konusunda tekrar bir çalışma yapılırsa sıfır halinden sonra objenin çok daha güzel olabilir tavsiyesi verebilirim.
 14. Kitapçı Diorama

  Renkler ve uyum harika olmuş Ölçek nedir tam olarak? Yapımına dair tam detaylı fotoğraflar olmadığından sebep fotoğraf paylaşımı kısmına taşıdım bilginize.
 15. At Çiftliği

 16. Kitapçı Diorama

  İlk paylaşımım. İçeride çok fazla eşyası olmayan kalabalıktan uzak bir kitapçı yapmak istedim. Özellike kitapları yapmak çok uğraştırdı. Umarım beğenirsiniz🙏
 17. Herkese Selamlar

  Aramıza hoş geldiniz Cüneyt bey. Satış da yapabilirsiniz bunun için bölümümüz var forum da. Çalışmalarınızı paylaşmanızı dört gözle bekliyoruz.
 18. Herkese Selamlar

  Merhabalar. Adım Cüneyt. 2005 yılından beri Profosyenel anlamda modelcilikle uğraşıyorum. Son 5 yıldır Kendi markam olan SMW Diorama adı altında özellikle 1/35 Diorama malzemeleri üretiyorum. Bunun haricinde Sipariş üzerine Mimari maketler özellikle Modern Jet Uçakları ve bilimum modeller yapıyorum. Maksadım burada satış vs yapmak değil. Siteyi yeni keşvettim. Katılım göstermek ve yardımcı olabileceğim model severlerle bilgi paylaşımında bulunmaktır.
 19. Volkswagen T1 Urban Diorama

  Detayları sosyal medya yerine platformun gelişmesi adına buradan izleyebilirsek çok mutlu oluruz.
 20. Volkswagen T1 Urban Diorama

  Selamlar, Daha önce yaptığım ilk çalışmamı sizlerle paylaşmak istedim. Öncesi ve sonrasıyla.
 21. Ve sezonun ilk ve özel çalışması biter ...

  Çok teşekkürler. Bu aralar o kadar çok daldan dala atlayan işler yapıyorum ki daha biri kurumaya yüz tutmaya başlamışken 2. Proje...2.proje olgunlaşmadan 3, derken arka arkaya çalışmalar dizilmiş. 😁
 22. Hi Everyone!

  Selamlar instagram'dan ziyade buradaki paylaşımlarımızı arttırırsak hem platforma hem de hobiye fazlaca katkımız olur aramıza hoş geldiniz her iki taraftanda takipteyiz sizi. Yapıtlarınızı paylaşmanızı heyecanla bekliyoruz.
 23. Hi Everyone!

  Selamlar herkese! Diorama sanatına ben de bu yıl kendi tarzımla giriş yaptım. Çalışmalarım için Instagram üzerinden @freelancecreator adresini takip etmeniz yeterli. Bu forum aracılığıyla da çalışmalarımı paylaşmayı düşünüyorum.
 24. Ve sezonun ilk ve özel çalışması biter ...

  Bunun yapım aşaması olsa belkide binlerce kişiye rehber olabilirdiniz. Mutlaka çalışmalarınızı vakit buldukça gün gün kaydedin görselleyin. Müthiş olmuş.
 25. Darısı sıradaki çalışmalarımın başına.
 26. Preiser ve Faller figürler

  Ürün: Preiser ve Faller figürler Preiser 28031 Happy return (kavuşan sevgililer figürü) Preiser 28088 Task force officer (çevik kuvvet polisi figürü) Preiser 28035 Small man big words (kürsüde konuşma yapan siyasetçi figürü) Preiser 14125 Passers by (bekleyen yolcular 6 figür) Preiser 10380 Businessmen (işadamları 6 figür) Faller 151070 Service station personnel (2 işçi 4 bekleyen müşteri figürü) Faller 151090 Party guests and waiter (1 garson 5 misafir figürü) Faller 151086 Tourists (1 çift, 1 anne ve çocuklar, 1 genç, 1 orta yaşlı turist figürü) figürler diorama kullanılmadı, sadece bir proje kapsamında fotoğrafları çekildi. çoğu yurtdışından getirildi. detaylı bilgiler için ürün kodlarıyla internette arama yapabilir, fiyat bilgisi edinebilirsiniz. tümü 1:87 ölçeklidir. Durum: Kullanılmış Teslimat: Ücretsiz kargo (Kocaeli içi elden teslim edebilirim) Satış Nedeni: Yeni ürünlere kaynak sağlamak Fiyat: 450 tl Fotoğraf:
 1. Daha fazla aktivite göster

Copyright © 2017 Diorama Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Diorama Türkiye platformu diorama hobisine gönül vermiş tüm bireyleri tek platform altında toplamak adına kurulmuş olmakla  birlikte diorama malzemeleri, ekipmanları ve uygulamalı ders makalelerini içinde barındıran bir platformdur. Forum kuralları gereği tüm kullanıcılar konu ve mesaj içeriğinde kullandığı üslubuna dikkat etmeli her zaman yapıcı ve olgun davranmayı esas almalıdır. Hobiyi geliştirmek ve ülke sınırlarımız içinde  genişlemesini daha  fazla kitleye  hitap etmesini sağlamayı görev edinmiş olan Diorama Türkiye platformuna hoş geldiniz.

×